Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik külsőre átlagon felülien néznek ki, mégsem volt szerencséjük párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
úgy értem, vagy rossz kapcsolataik voltak, vagy még nem is volt. kort, nemet írjatok légyszi.
2011. okt. 20. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rám azt mondják. És igen, egytől egyig rossz kapcsolataim voltak. Néhány hetesek max 2-3 hónap. 22F
2011. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát rám is azt mondják,főleg az exem mondta sokat,h mennyire gyönyörű vok stb..de eddig túl sok szerencsém nem volt párkapcsolat terén ,bár az utolsó az majdnem 1 évig tartott...legfőbb ok:megcsaltak


21/L

2011. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 LadyLee ***** válasza:
74%

Rossz kapcsolatokról tankönyvet írhatnék. :)


De egyébként nem értem, hogy miért hozod összefüggésbe a párkapcsolati boldogságot az "átlag feletti" külsővel - a kettőnek az ég egy adta világon semmi köze egymáshoz. Sőt. Egy csinosabb csaj pont rossz féle pasikat szokott bevonzani és így kisebb az esélye egy normális kapcsolatra, mint egy átlagosnak vagy kicsit csúnyácskának.


27/L

2011. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem is szokták mondani, hogy mennyire szép az arcom, csinos és természetre is normális vagyok, így ismerőseim nem értik, hogy lehetek már másfél éve szingli, és miért csalt meg a legtöbb exem.

De biztos van bennem valami nagyon taszító a másik nem számára. Még nem jöttem rá mi az, lehet nem is fogok, de a legkevésbé tud ez most érdekelni =)

21/l

2011. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi, hogy válaszoltatok:)


tudom, hogy nincs köze egymáshoz a két dolognak, csak gondoltam megkérdezem, mert úgy vettem észre, hogy a szebb emberek valahogy nehezebben találják a helyüket a kapcsolatokban. nem akarok általánosítani, azt sem mondom, hogy ez mindig így van, csupán én ezt figyeltem meg.


és egyszerűen csak kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.

2011. okt. 20. 11:34
 6/16 anonim ***** válasza:

rám is mondják, hogy szép vagyok meg stb...

de eddig egy normális kapcsolatom se volt.. ( a leghosszabb 5 hónap... ) általába az a probléma, hogy a fiúk csak meg akarnak d*gni, aztán viszlát..

2011. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Velem pedig csak megdugatni magukat. Komoly kapcsolatra nem kellek...
2011. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Walk With Me ***** válasza:

Mi az az átlagon felüli? Mondták már, hogy "állatira jóképű" vagyok, és utasítottak már vissza amiatt, mert nincs kisfiús kölyök pofim. Szóval ez eléggé viszonylagos dolog. Még nem volt kapcsolatom, de szerintem főleg a belsőm miatt (nem bulizom, nem elég vonzó a "magányos" életem a nők számára, nem vagyok menő stb).

20/F

2011. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Van egy olyan szólás, hogy aki qrvának áll, ne csodálkozzon, ha b@sszák.

Ezt továbbgondolva elméleti síkon: aki kicsit is jobban néz ki, van önbecsülése, nyitott, szívesen beszélget az ellenkező neműekkel, arról feltételezik, hogy "romlott erkölcsű", és úgy is kezelik. A megoldást nem tudom, nem öltözhet mindenki tramplinak/gyíknak.

Okosnak kell lenni, és odafigyelni, de akkor se lehet kiszűrni a szemét alakokat.

Bár, azt is látom, hogy a lányokat jobban vonzzák az ilyenek.

(Én mit nem adnék, egy csinos, kedves, okos huszonéves lányért, és hűséges is vagyok, voltam mindig, ronda se kövér se vagyok, de mégse elég érdekes.

Lehet, hogy zenésznek vagy motorosnak kéne menni. :D )

2011. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30F
2011. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!