Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok 13 év korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Szerintetek sok 13 év korkülönbség egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
25L, 38F, fél éve vagyunk együtt. Jól megvagyunk, de sokszor elgondolkozom azon, hogy hosszú távon nem lesz-e zavaró bármelyikünknek a korkülönbségből adódó esetleges problémák. Nincs apakomplexusom, és nem áll anyagi ok a háttérben részemről, mert mindenem megvan. Olyanok válaszoljanak, akiknek volt ilyen kapcsolatuk, vagy jelenleg is ilyen kapcsolatban vannak, ahol nagy korkülönbség van a két fél között.

2012. dec. 16. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
hááát idővel az lesz...
2012. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szuleim kozott tiz ev volt.megvoltak.
2012. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...a párom és köztem 9 év van...lassan 5 és fél éve vagyunk együtt és bátran kijelenthetem hogy tökéletesen elvagyunk és hosszú távra tervezünk mind ketten...DE! Számomra a 13 már sok lenne...tudom hogy csak 4 a különbség a kettő közt...amikor megismertem a párom akkor nagyon sokallottam a 9-et...de úgy voltam vele, hogy miért ne próbálhatnánk meg, és bejött :)

De ha úgy érzed hogy zavarhatna téged ez a 13 akkor szerintem most gondolkozz el rajta hogy akarod e folytatni mig nem késő...fél év az fél év...de több év után komolyabb érzelmek szőnek/szövődhetnek és minél tovább húzod a bizonytalanságodat annál rosszabb lesz/lehet neked vagy nektek...mérlegelj.


N22

2012. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szerintem nincs vele baj.
2012. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, lehetnek kínos pillanatok pl. megkérdezik, hogy apukádnak mit hozhatok :X
2012. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3: nem zavar egyáltalán a korkülönbség, életemben nem voltam ilyen boldog,mint vele. Minden értelemben tökéletes számomra, csak félek beleélni magam, hogy mivan akkor, ha pár év múlva részéről nem leszek jó valamiért..
2012. dec. 16. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Ha ettől félsz, erre sajna most nincs válasz...ez csakis Tőle függ.

2012. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
3: Tudom, csak kíváncsi lennék, hogy akik hasonló párkapcsolatot megéltek, sikerült-e a problémákat "túlélni" és együtt maradni, vagy valami miatt mégis szétmentek. Nem futó kapcsolatot keresek.. bár tudom előre nem tudja senki sem mi lesz holnap vagy utána.. Csak neki erről nem szeretnék beszélni, mert nem akarom, hogy azt higyje ez tölti ki a napjaimat, hogy ezen "agyalok"..
2012. dec. 16. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok :)


Írhatok privit?

2012. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
persze
2012. dec. 16. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!