Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire elrontottam volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elrontottam volna? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal nem rég szakítottunk.. Iszonyat sokat veszekedtünk, az én hülyeségeim miatt.. Hisztiztem, pampogtam, de apróságokon, és ezzel elcsesztem mindent.

Amikor szakítottunk, más nap megkeresett, hogy szeret, és hiányzom neki. Aztán visszafogadtam, de már megint balhéztunk.. Tegnap már attól féltem, hogy semmi sem lesz a régi, de nagyon szeretem, szerintem Ő is engem.. Mit csináljak, hogy ne rontsak el semmit?? Mindenki azt mondja, hogy ne balhézzak, de hirtelen haragú vagyok, hamar fölkapom a vizet..


2012. dec. 17. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos egyszerűen nem illetek össze.Köszönjetek el egymástól szépen csendben, míg meg nem utáljátok egymást.
2012. dec. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
vágd el a nyakad! akkor tuti nem rontasz el semmit!
2012. dec. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hirtelen haragú vagyok, de a a SAJÁT beleegyezésed nélkül semmi, de semmi nem hozhat ki a sodrodból! Meg amúgyis az apró dolgokat nem szabad felvenni.!
2012. dec. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy megvaltozol, vagy koszonj el szepen es ne rabold annak a szegeny sracnak az idejet.

Hirtelen haragu vagyok en is, de azert ahogy oregszem, egyre jobban kezelem. Mikor felkapod a vizet, jusson eszedbe elotte elszamolni tizig. Probald meg visszafogni magad, mert senki se szereti, ha egybol lekiabaljak a fejet, vagy hogy egyfolytaban hisztizzenek neki.

2012. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok megváltozni..:(
2012. dec. 17. 17:27
 6/6 anonim válasza:
a 10-ig számolás tényleg segít. én is hamar fölkapom a vizet, ilyenkor elfordulok,ráharapok a számra, elszámolok 10-ig, és utána válaszolok (vagy nem válaszolok) az illetőnek. nekem bejött, főleg a csipkelődő beszólásokat fogtam vissza :D
2013. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!