Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt voltam egy lánnyal pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam egy lánnyal pár hétig, de elrontottam és szakitottunk?

Figyelt kérdés
Többször bocsánatot kértem és irtam neki párszor,hogy beszéljük meg,sétáljunk egyet de már pár hete mindig azt irja,hogy nemtudja mi legyen,de ha irkálunk akkor elég jól elszoktunk dumálni.lehet még esélyem?
2012. nov. 20. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem szeretné, akkor ne erőltesd!
2012. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ált szándékomban..
2012. nov. 20. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
te vagy az?
2012. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az biztos.
2012. nov. 20. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. nov. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hoditasmuveszete válasza:

szerintem csak ugy szerezheted vissza, ha most egy ideig nem keresed. Tudom, hogy most nehez de tovabb kell lepned es elvezd az eletet, csinald azt amit szeretsz es ne feledkez meg arrol, hogy rengeteg lany van meg akit megismerhetsz:)

Ha most megszakitasz vele minden kapcsolatot akkor par honap mulva majd keresni fog es csak toled fugg, hogy ujra osszejosztok vagy sem.

De most elvezd az eletet:)

2012. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves kérdező! :)

Mivel bántottad meg a lányt?

2012. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én barátommal is vesztünk már össze nagyon csúnyán, de azért nem mindegy, mit tettél, mert lehet hogy olyan dolgot tettél, amitől elbizonytalanodott, de lehet, hogy csak kéreti magát. Egy kapcsolat ha elég erős akkor ki kellene bírnia a veszekedéseket és mindennel együtt ahogy van.:)
2012. dec. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!