Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt volna a szerelem?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a párommal,én 22 éves vagyok(lány),ő 24.

Mostanában sokat vitázunk, és ha megbánt a párom,befordul a fal felé és annyira jót alszik... Nekem meg reggelre emiatt a bolha elefántnyivá nő,azaz a kis problémát már hatalmasnak látom,mert még rátett egy lapáttal azzal,hogy le se sz@rta,hogy mi bajom van. Meg hát többször is nyomatékosan kértem,hogy legyen szíves ne feküdjünk már le úgy aludni,hogy nem beszéljük meg a vita tárgyát,mert ezt nagyon utálom. Továbbá mostanában még ő van felháborodva,hogy nekem minek kell megsértődni. Amolyan lekezelő lett a stílusa velem szemben,nem figyel oda a szavaira,amikkel megbánt. Nem szeret már?


2012. dec. 17. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt mi is 1,5 éve leszünk együtt lassan :D Én ezt úgy oldottam meg hogy igyekszem nem figyelni az olyan elszólásokra vagy ha nagyon megbánt akkor elmondom neki hogy mi nem tetszett. Megbeszélünk mindent de neked is változtatnod kell nem szabad mindent felvenned amit mond mert lehet nem rosszindulatból mondja.
2012. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amúgy én valahol egy pszichológus írta könyvben olvastam, hogy nem szabad problémákkal elaludni, hanem elalvás előtt megbeszélni, megnyugodni és békében kell aludni. amúgy nálunk az ex is ezt csinálta pont így. így, hogy már ex én rájöttem a problémák csak nekem lézetek, neki meg csak annyi volt, hogy idegesítem velük. ez egyfajta egocentrikus gondolkodás, hogy nem érdekel mi bajod van, hagyjál aludni. és bőghetsz aztán éjszakákon át, az sem érdekli. azt hiszi ő a király. valószínű ti sem egyenrangú kapcsolatban vagytok.
2012. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*léteztek
2012. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat ugy tunik, o nem erez mar olyan fontosnak, mint ahogy te erzed ot. Te meg annak erzed, mert nem tudsz ugy lefekudni nyugodtan, hogy meg ne beszelnetek. A mai napig en sem tudok lefekudni, mig ki nem bekulunk. (8eve egyutt)Eleg baj, hogy megbant a szavaival, egy fiunal azonban elofordul, ha bocsanatot ker utana, akkor el van felejtve, de az mar baj, ha nem ker bocsanatot.

Probald megbeszelni vele, hogy te nem tudsz aludni, mig meg nem beszelitek. Ha ezt le se..akkor nem tart valami sokra teged...es ez mar csak rosszabb lesz.

Neha mi is megbantjuk egymast, de mindig megbeszeljuk. Ha egyszer is elofordult, hogy annyira o nem akarta volna megbeszelni, en addig beken nem hagytam, mig meg nem beszeltuk.

2012. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt mintha szószerint én írtam volna. Ugyanez ment nálunk.

De nem jelenti feltétlenül a szerelem elmúlását...mi 6 év után szakítottunk,vagyis én vele( fél éve történt) és még mindig szenved és próbálkozik. :S

Bár orvosságot erre nem tudok,nála a 4-ik év környékén magától elmúlt...(amikor szerintem a szerelem is kezdett teljesen eltűnni)

2012. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!