Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy nem akarok tőle semmit? Párszor taliztunk és ő szerelmes belém.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel találkoztam egy párszor de főleg neten írunk sokat,és szerelmes belém és minden áron össze akar jönni velem. sajnos elkövettem azt a hibát hogy azt mondtam neki hogy én is szeretem,de egyébként semmi sem történt köztünk összvissz 3-szor találkoztunk. kérlek segítsetek! hogyan fogalmazzam meg szépen hogy nem akarok tőle többet barátságnál? személyesen vagy facebookon írjam meg neki? köszönöm.

2012. dec. 17. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia. tudom hogy a multkor azt mondtam hogy szeretlek de idővel rá jöttem hogy részemről ez csak egy fellángolás volt és nagyon sajnálom hogy ezt kell neked mondanom de csak barátként tudok rád tekinteni......

úgyis megsérted akárhogy mondod neki már volt ilyenben részem

2012. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húzós ügy... Én is pont ilyen helyzetben voltam.

Mindenképpen személyesen mondd el, a facebook nagyon személytelen, és sokkal jobban megsérted - még arra sem méltatod, hogy a szemébe mondd -. Bár szerintem utalhatsz rá facebookon is, ha nem érti, akkor meg mondd meg neki konkrétan - de azt már személyesen. De most, hogy belegondolok, attól függ, mennyi áldozat neki találkozni veled... Ha nagyon sok idő, akkor facebook is elég. NA:D

Amúgy meg sajnos elkerülhetetlen, hogy megbántsd:(

Én így mondtam meg a csávónak, aki ugyan felettem jár a suliban: bocsi, de szerintem félreértettük egymást... nagyon sajnálom, én őszintén imádlak, de nem szeretnék tőled többet barátságnál.

Láttam, ahogy összerándul, és rosszul esett neki, nem is tudott megszólalni ( amúgy sem egy szófosós csávó ). Nagyon sajnáltam. Átöleltem, de akkor ott helyben megbántam, mert elkezdett mocorogni, kényelmetlen volt neki. Azóta nem beszélünk. Egy nagyon jó barátot vesztettem el:( De szerintem konkrét voltam és korrekt...

Egyébként rámenős? És hogyhogy mondtad neki hogy szereted?

2012. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

így:

én egy ostobenkó kurv@ vagyok,és nem is tudom már,miért mondtam,hogy szeretlek,de hát enyhén át lett b@szva a fejed,remélem,nem gáz,majd túllépsz ezen,vagy egy nőgyűlölő hülye leszel,és a gyakorikérdésekre fogsz járni szidni a nőket.na,páá,ja,és gondoltam,csak lesz már bennem annyi gerinc,hogy ezt személyesen mondom el,nem facebookon.

2012. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
érdekes fordítva a srácok nem gyötrik így magukat. egyszerűen nem írnak vissza, telot nem veszik fel. tedd te is ezeket. megérdemlik.
2012. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!