Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elhívott az apukája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elhívott az apukája szülinapi bulijára. Elit társaságról van szó, több külföldi vendéggel is. Az angol tudásom nem kiemelkedő. Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Ideges vagyok nagyon ez az egész miatt. Nem merem a barátnőmnek mondani, hogy nem túl jó az angol nyelvtudásom. Legyek szürke egér a buliba és kerüljem a feltűnést? Beszéljek előtte esetleg a barátnőmmel? Még friss a kapcsolatunk. 23F

2012. dec. 17. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az lehet jó lenne ha mondanád a barátnődnek de ezen kívül nézegess olyan szavakat mondatokat amik jól jöhetnek.
2012. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg a barátnőddel a félelmeid. Amúgy nem hiszem, hogy neked diskurálnod kellene az idősebb idegenekkel. Valószínűleg fel sem fog tűnni nekik, hogy jelen vagy.

Én tuti feszélyezve érezném magam ott.


25L

2012. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ó, dehogynem ... sorban mindenkinek el kell mondanod, hogy apuka kicsi lánya kivel kötheti esetleg össze az életét ... én a helyedben beteget jelentenék :)


nem lesz ám olyan kínos, de jó lenne, ha a lánnyal tényleg megbeszélnéd, hogy mire számíthat tőled a partyn

2012. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 walk w1th mee ***** válasza:
23 évesen illene tudni angolul valamennyire..
2012. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindent megértek, de beszélni nehezen tudok. Mindössze 2 évet tanultam. Iskolán kívül meg nem volt lehetőségem nyelveket tanulni.
2012. dec. 17. 17:15
 6/12 anonim ***** válasza:
beszélj a barátnőddel, meg kell értenie h ez neked kellemetlen és zavaró lenne ha elmennél. de ha szívesen ott lennél és csak az angol tudásod zavar akkor kicsit gyúrj rá :) kérd meg a barátnődet h beszéljetek angolul :D
2012. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A buli pénteken este lesz. Nem tudom, hogy mennyit tanulnék meg addig. :D
2012. dec. 17. 18:12
 8/12 anonim ***** válasza:
:D ak csak kifejezéseket. egyébként meg a barátnőd annyira jól beszél angolul h így aggódsz?
2012. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A barátnőm öt nyelven beszél tökéletesen (köztük az angol is).
2012. dec. 17. 21:16
 10/12 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha a külföldi vendégek tanulnának meg egy pár kifejezést magyarul?
2012. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!