Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ez mit jelent? A korom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bobi1999 kérdése:

Most ez mit jelent? A korom 14 és lány vagyok! Tetszik egy srác ezt nagy mindjárt kidobom a taccsot állapotba el is mondtam neki! A válasza pedig:Én evvel most nemtudok mit kezdeni! De ha baj van vagy valaki bánt csak szolj! Ez mit is jelent?

Figyelt kérdés
Bocsi a regényért

2012. dec. 9. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából nincs jelentősége!
2012. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valószínű kedvel téged, de nem úgy. Viszont számíthatsz rá, ha úgy adódik. >>Barát. Nekem se ártana egy ilyen..
2012. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoval akkor ugylátszik sose jövunk össze?
2012. dec. 9. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kizárt.

Lehet, hogy összejöttök. Az "ezzel én most nem tudok mit kezdeni" jelenthette azt is, hogy "MOST" nem tud vele mit kezdeni, mert megijedt vagy van még lezáratlan ügye vagy kicsit később szeretne valamibe belebonyolódni.

2012. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Be voltál baszva?:) Én nem küldtelek volna ez így, az is biztos.
2012. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából engem ugy ismernek olyan lánynak aki kiáll az igazáért és hát ha kell egy fiu is bánt ha mondjuk beszól egy olyan embernek aki bántja a barátnöit!Nagyon kétségbe vagyok esve!Mindenki azthiszii rólam hogy semmitöl nem félek és ogy én sirni se tudok!4-5 tudnak erröl a dologról!Szerintetek a srác osztálytársainak elmondjam mi a helyzet?
2013. jan. 1. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!