Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? Hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, majdnem 4 hónapa vagyok együtt a párommal. tudom, hogy ez a kritikus időszak nálam, amikor kezd fontos lenni és elkezdek félni. minden mondatba rosszat képzelek, félek, hogy vissza akar menni az előző szerelméhez, akivel a távolság miatt szakítottak csak. nem tudok enni,csak erre gondolok. hogy tudnám túltenni magam rajta? amikor józan ésszel tudom, hogy szeret, hiszen velem van, bízok benne.
2012. dec. 17. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal, amikor ilyen hülyeségeken jár az eszed, mondd meg szépen magadnak, hogy akit lehet vinni, úgyis elviszik, akit nem, az meg úgyis marad.
2012. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg elnyomni ezt az érzést. Ilyen nekem is volt de túléltük csak annyi kell hogy bízz benne és tudd hogy szeret és nem hagyna ott.
2012. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam, nem attól félek, hogy elhagy, hanem, hogy nem fog úgy szeretni
2012. dec. 17. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem fog úgy szeretni...senkit sem lehet úgy szeretni, mint mást, mindenkit máshogy szeretünk. Maximum annyira szerethet, de úgy nem. A legrosszabb, amit tehetsz, az az, hogy az exhez hasonlítod magad...és annyira felesleges.


1. voltam.

2012. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen voltam 21 évesen.

Annyit tudok tanácsolni, hogy ne törd a fejed olyasmin, ami nincs vagy ilyen "mi lenne ha" dolgokon. Próbáld csak azt látni, ami van és azt éld át teljes valóddal :)

Ilyenekkel ne foglalkozz, hogy visszamegy az előző szerelméhez pl., mert akkor nem tudsz boldog lenni és egyik gondolatból következik a másik és egy idő után azt veszed észre, hogy minden vagy csak boldog nem. A problémákkal ráérsz akkor foglalkozni, ha lesznek, ne generálj magadban olyat, ami nem létezik, csak a te fejedben, mert akkor arra fogsz rengeteg energiát/érzelmet pazarolni, ahelyett, hogy a pároddal vagy a kapcsolatotok építésével foglalkoznál.


25/N

2012. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!