Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
3 hete szakított velem a barátom arra hivatkozva, h önálló akar lenni és nem akar senkitől függeni...Egy éves kapcsolat volt, egyszerűen olyan vagyok azóta mint egy élőhalott... Akkor megígérte nekem, hogy nem fog más lányt összeszedni, egyedül akar lenni. Most hétvégén egy másik lánnyal mentek el bulizni és csókolóztak is :( nem értem h bírja ezt megtenni. Azt mondta nem tudja megmagyarázni miért hívta el és miért tette ezt... Hogyan dolgozzam fel? :(( nagyon kivagyok.
2012. dec. 17. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy dolgozd fel, hogy a srác egy p.cs valójában... minek törődsz egy ilyennel? Keress magadnak megfelelőt. :)
2012. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sajnos majd az idő segít, én is szenvedtem jó sokat mikor kidobott barátnőm egy 9 hónapos kapcsolatból
2012. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
most kiéli magát. valószínű a lánytól nem akar semmit, max meghúzni 1-2szer, aztán szevasz neki... hát 1 év hosszú idő, csakis az idő fog segíteni sajnos, írhatnám hogy tereld el a figyelmed, mászkálj el otthonról de tudom nagyon jól hogy ezen nem igazán szoktak segíteni.. próbálj többet találkozni a barátaiddal, és nem beszélni egy darabig az exxel, amíg kicsit túlteszed magad rajta.
2012. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudod feldolgozni,ha nem érdeklődsz utána,nem figyeled,mikor,kivel,hol,mit csinál,és elkerülöd azokat a helyeket,ahol előfordulhat.Ha ez nem megoldható,akkor te is újíts be egy másik pasival.Hidd el,egy sem ér annyit,hogy szomorkodj miatta.
2012. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem céltalan az életem nélküle, sokszor gondolok arra, hogy milyen lenne ha meghalnék... Vajon fájna neki? :(
2012. dec. 17. 22:37
 6/11 anonim ***** válasza:
ilyenkor természetes reakció attól aki szakított veled hogy tagad mindent, mert nem akar még jobban megbántani! Nagyon szar átélni egy ilyet, de még mindig jobb egy szakítás mint hogy veled járjatok és közbe megcsal!
2012. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyre mélyebbre süllyedek... Már 4,5 kg minuszban vagyok...nincs étvágyam. Állandóan rá gondolok :((
2012. dec. 17. 22:46
 8/11 anonim ***** válasza:
keress valakit akit megölelhetsz és tudsz vele beszélgetni! Engem ez tett túl előző barátnőmön! Volt egy csaj akivel jóba voltam eljártam hozzá filmezni, sokszor megöleltem és sokat beszélgettünk! nem jártam vele, csak szükségem volt valakire és ezt elmondtam neki is, ő meg örült hogy segíthet :) hidd el tudom nagyon nehéz de túl lehet tenni magad rajta!! fel a fejjel!
2012. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vigyázz,hogy ne legyél depressziós.

A szakítást van akit nagyon megvisel,van akit nem annyira....

Mondogasd azt magadnak,hogy úgy néz ki,őt egyáltalán nem viselte meg úgy,mint téged!!!

2012. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kutyaszőrét harapásával!

Ismerkedj,próbálj keresgélni.....

2012. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!