Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha közös megegyezés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közös megegyezés, hogy csak szex lesz, és sikerül is ezt tartanom, mért teszi ezt? Lent

Figyelt kérdés

Tehát az a problémám, hogy ha én keresem az tök mindegy, viszont ha Ő keres, akkor kikéri, ha nem érek rá. Pasik!!! Ezt ti komolyan csinaljátok???

Eleinte idegesitett, hogy alig talalkozunk, Lehet csak nekem vannak egy ilyen kapcsoatféleségtől nagy elvárásaim, vagy hogy valamiT nem csinálok jól..

ha megkérdezem, hogy mi van minden tökéletes, akkor mert nem lehet többször???

Nincs együtt senkivel, az más kérdés ha esetleg nemcsak Velem K...Gat, de attól, még ha megkerdezem él-e még válaszolhatna, nem??? nyilván nem napi 6Szor keresem...

viszont eddig SZerintem nem ókoztam csalódást.


2012. dec. 17. 22:54
 1/8 omba ***** válasza:
100%

Úgy használ, mint egy felfújható babát. Ha eszébe jut, beléd üríti...

de nehogy már a baba akarjon valamit...

Biztosan jó ez neked?

2012. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tűrtem, mert úgy gondolom, hogy nem tartozom, és Ő sem semmivel, a néhány együttléten túl.
2012. dec. 17. 23:16
 3/8 omba ***** válasza:

Ne tűrd, az akkor sem jó, ha 20 éve együtt, és 3 gyereketek van.

Egy sex-kapcsolat főként a kölcsönös örömről, és elégedettségről szóljon!

2012. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval elvárja, hogy alkalmazkodj hozzá...Szerintem hagyd békén :/ ha akar valamit,akkor k*rvára de nagyon bizonyítson.Ha véletlenül keresne normálisan és szépen leosztanám, hogy mit képzel pl , hogy ennnyi idő múlva keres csak stb...
2012. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és szépen helyett:én szépen-t akartam írni bocsi
2012. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azzal nem volt probléma soha:)
2012. dec. 17. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:
első megmondta a tutit
2012. dec. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Emeld ki magad kérlek ebből a helyzetből és keress egy komoly kapcsolatot. Abban is lehet sokszor szexelni, Kedvesem! Ilyenkor mindig meghasad a szívem, amikor egy ember értelmes, és mégsem tesz aszerint.


F24

2012. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!