Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem úgy, hogy összejöh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy összejöhetek vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 1 éve ismertem meg, akkoriban nem volt sok önbizalmam, rondának láttam magam, de róla ábrándoztam mindig. Az a lány már az első pillanatban megbabonázott.

Azóta próbálom elfelejteni, de úgy tűnik nem megy. Most már rájöttem ő az igazi.

Egy éve azt hittem elérhetetlen meg minden, most meg már úgy érzem, teljesen normális dolog lenne, ha a baránőm lenne. Azt is tudom, hogy én értek a "nyelvén" és boldoggá tudom tenni őt.

Tavaly apróbb jeleket is küldött amúgy. Gátlásos visszafogott lányról van szó.



2012. dec. 16. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Néma gyereknek anyja se érti a szavát:)
2012. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, szilveszterezzetek együtt! Egy próbát megér, főleg ha jeleket is küldött feléd. Sok sikert!
2012. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már tavaly küldött jeleket, akkor miért nem próbálkoztál egyértelműen nála akkor? Azóta már lehet, hogy másként gondolja, de igaza van annak a válaszadónak, aki szerint néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Közöld vele a szándékod és vagy kikosaraz, vagy nem, de legalább nem kell ezen agyalnod, hogy lehet-e belőle valami, vagy sem.
2012. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!