Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 felettiek: így felnőtteb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 felettiek: így felnőttebb fejjel mennyire érzed meghatározónak az első csókot, az első szexet és az első párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érzem meghatározónak. Esetleg az első párkapcsolatot. Tanultam belőle. Óvatosabb lettem.


22f

2012. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22 évvel ezelőtt volt az első csók, és nagyon meghatározó volt. Ha tehetném, visszacsinálnám.
2012. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Semmi extra, megtörtént, jó volt ennyi.

Nem lettem tőle se lelki nyomorék, de nem is erre gondolok a nehéz pillanatokban.

2012. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legmeghatározóbb dolgok egy kapcsolatban. 9 év volt az első csók, pár hónappal később szex, a kapcsolat azóta is tart, és minden a legnagyobb rendben. 26/L
2012. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
elég meghatározó volt,mert megerőszakoltak...
2012. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Semennyire ...
2012. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az első csók: semmi extra

Az első szex: semmi meghatározó

Az első párkapcsolat: Mostmár tudom, hogy milyen pasi nem kell nekem soha többé és ha tehetném talán még vissza is csinálnám egy részét.


Szóval így utólag belegondolva, ahogy tiniként gondolkoztam: a csókot túlmisztifikáltam, akárcsak a szexet. Az első párkapcsolatot illetően pedig, elég ostoba voltam, hogy sokáig csak azért voltunk együtt mert elhittem, hogy az első szerelem az igazán nagy szerelem.


26/N

2012. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Elég meghatározó, ha tehetném elfelejteném.


28N

2012. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyik sem volt meghatározó, mert egyik sem szerelemből történt és ez így volt jó. Első csók 13 évesen történt a suli alagsorában, üvegeztünk. Első szex 18 évesen egy jóbaráttal (azóta is nagyon jóban vagyunk), első kapcsolat 15 évesen.

Örülök, hogy nem játszottam a naiv kislányt és feküdtem le mindenkivel, aki szerelmet vallott. Így nincs is mit megbánnom, nincs az az érzés, hogy "bakker, átvágott, pedig én szerettem és neki adtam a szüzességem" és hasonlók.

2012. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nagyon meghatározó volt.. Még mindig felfordul a gyomrom az emlékeitől.. Bár csak ne lett volna az..
2012. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!