Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha randizom párszor, utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizom párszor, utána már egyre többet akarok majd randizni?

Figyelt kérdés

Randiztam párszor, persze nem jöttem össze velük.

Most valamiért az van bennem, hogy egyre többet akarok randizni stb.

A lányt is én akarom megfogni, olyan nem kell, aki odajön, és bepróbálkozik.


Normális ez, hogy egyre jobban akarok találkozgatni lányokkal? Illetve mitől lehet ez?



2012. dec. 18. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
férfi vagy ne csodálkozz:D ezt hívják vadászásnak:D am hány éves vagy?>< 13/L
2012. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na igen de egyre jobban megjön az étvágyam etéren. Meg valamiért nem kell olyan csaj, aki fel akarna szedni.

Egyébként tőled idősebb vagyok :)

2012. dec. 18. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
én meg pont úgy vagyok vele, hogy nem csak a férfinak kell közeledni, akár a csaj is közeledhet... mi több jobban is preferálom ezt a fajtát:DDD na de megyek tanulok tovább a vizsgámra jó randizgatásokat!
2012. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Randizzál faszikkal !
2014. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!