Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom és én vagyis már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és én vagyis már csak az ex barátom ellettünk választva egymástól 1.5 évig jártunk de sajnos egyéb okok miatt nem találkozhatunk többet. Mindketten úgy éreztük hogy megtaláltuk az igazit egymásban. Milyen ehhez illő tetkót tudtok?

Figyelt kérdés

Tudnátok ilyesmit irni? Ami az elválasztásról szól?. Tudom hogy nem ebbe a kategóriába tartozik de nem tudtam melyikbeíirjam. Lécci ne jelentsétek.

19/L


2012. dec. 18. 15:48
 1/2 Delly ***** válasza:

[link]



_______________



másold be a keresőbe valahogy..szerintem ez szép

2012. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen szép.:) Köszi

Várok még ötleteket:)

2012. dec. 18. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!