Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyem ennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen lett vége egy hosszú kapcsolatának, nekem már régóta tetszett, de persze nem hajtottam rá, mert azért egy többéves kapcsolatot mégse tegyek tönkre... Aztán egy buliban velem töltötte az egészet egyszer, sokat smároltunk és ölelgettük egymást, na meg nagyon jól elbeszélgettünk egymással. De nem akartam ezután egyből ráhajtani, mert féltem, hogy még korai lenne neki a szakítása után.

Aztán ezután nem sokkal összejött egy sráccal, kb három hete vannak együtt. De néha találkozunk, és minden nap beszélünk facebook chat-en, ilyenkor mindig nagyon kedves, folyton poénkodunk. Szerintetek miért viselkedik velem ilyen közvetlenül? Még lehet, hogy úgy érzi, hogy akár lenne esélyem, ha összeszedném magam és megpróbálnám? Vagy erről lekéstem? (Gondolhatja, hogy nem akarok tőle semmit, mert akkor próbálkoztam volna egyből a csók után.)

Ha semmi esélyem nem lenne, akkor valószínűleg távolságtartóbb lenne, nem? Valahol azért sejtheti, hogy nem csak haverkodni akarok, mégiscsak ott volt az a közös esténk...

22F


2012. dec. 18. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jobban nézel ki, mint a pasija, akkor van.
2012. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
barátzóna...
2012. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!