Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem egy lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem egy lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban, aki nagyon megtetszett nekem. Mindketten elsős gimisek (15 évesek) vagyunk. Egy haverom tanácsokat adott, hogy miket mondjak neki. Sajnos hétköznaponként suliban mindig a barátnőivel foglalkozik és szinte nincs is lehetőségem beszélni vele. Csak chatelni szoktunk, azt is ritkán, mert nincs mindig fent, ha meg fent van, akkor későn. Szóvál egy haverom tanácsára bókoltam neki, és sajnos túl erős volt, egyből azt válaszolta: barátságnál több nem lesz, és még azt is mondta, hogy igazából nem jövök be neki, mint pali. Az a fájó, hogy más fiúkkal az osztályban, (főleg azokkal akik a hülyék közé tartoznak) sokkal jobban el van, még viccelődnek is elég gyakran. Én meg tétlen vagyok, és nagyon nehezen merek odamenni hozzá. Van-e még egy szikrányi esélyem is a véleményetek szerint? (A normális válaszokat előre is köszönöm.)
2012. febr. 29. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát... nem elkeseríteni akarlak, de ez így nem fog menni. Bátornak kell lenned. Anno én is 15 évesen lettem szerelmes egy osztálytársamban, ugyanazt kaptam meg amit te. Ha visszagondolok, hogy mit csináltam rosszul: nem voltam igazi férfi.


Szóval ha esélyt szeretnél, légy férfi a talpadon (nem a bunkó fajta, hanem az úriember - gentleman). A másik dolog, meg ne lássa, hogy sóvárogsz utána. Próbálj barátkozni vele, ne akarj feltétlenül többet.


Van egy mondás: ha kergetsz egy pillangót, akkor talán soha sem tudod megfogni. Viszont ha leülsz egy virágos rétre, akkor talán a pillangó magától fog rád szállni. :)


Remélem tudtam segíteni. 23F

2012. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van várj egy hetet aztán ne fogad meg haverjaid tanácsait lehet leakarnak égetni mert neki is tetszik a lány és azt akarja hogy az övé legyen ami lényeg hogy ha bókolsz neki akkor nyugodtan de ne ilyen ... hát beteg dolgokat hanem nem annyira feltűnő dolgokat sok sikert hozzá. Ja és persze próbáld meg közeledni hozzá érd el azt nála hogy még is jó lenne veled járni... Nevetesed meg te is .


Amgy azért nevet többet a hülye gyerekeken mert ők hülyeségeket mondanak na te ne legyél ilyen annyira a személyiségedet ne változtasd meg!

2012. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Nem a bókokkal volt a baj, hanem h nem tetszel neki külsőre.
2012. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat, remélem beválnak. :D
2012. márc. 1. 21:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a suliban az összes többi lánnyal el tudok beszélgetni, meg viccelődni, csak vele nem nagyon merek, mert félek, hogy elszúrok valamit. Próbáltam viccből megbökni a vállát a másik oldalról :), és csak annyit mondott, hogy: naaaa! Ha a többiek csinálják ugyanezt, akkor meg vigyorog rajtuk. Azt is észrevettem, hogy egy kicsit távolságtartó velem szemben. Ha próbálok vele beszélni, akkor nem igazán lelkes. Véleményetek szerint, ez miért van?
2012. márc. 3. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!