Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeret csókolózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret csókolózni velem a barátom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt.Ha kapok is csokot az is csak "egy" csók.Már régebben megbeszéltük ezt és rájött hogy jó de azota megint nem nagyon szokott:( tudom hogy szeret. De vajon miért van ez?:(
2009. aug. 23. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elhidegült
2009. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy esetleg rossz a leheleted?? Mert egyébként nem csak akkor lehet rossz, ha nem mosol fogat, hanem különböző betegségek is okozhatnak rossz szájszagot...!

De az is lehet, hogy ő annyira nem szeret csókolózni...vannak ilyen emberek!

Vagy a harmadik lehetőség, hogy lehet túl nyálasan csókolsz:P

De egyébként Drága, ezt csak a barátod tudja neked megmondani! A jó kapcsolat titka a jó kommunikáció! Ülj le és beszéld meg vele! Tudom kellemetlen lesz egy kicsit, de muszáj megbeszélni! Kérdezz rá konkrétan, hogy azért mert büdi a szád, vagy mert nem szeret csókolózni stb!!!

Remélem sikerül megbeszélni!:)

2009. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem a szájszag miatt...Már beszéltünk erről és azt mondja h szeret csókolózni,de csak mondja...:(
2009. aug. 23. 11:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor lehet, hogy tényleg igaza van az első válaszolónak és elhidegült tőled:S

Mondd meg neki, hogy mondja meg, hogy miért nem csókolóztok eleget...mert hiába mondja, a mellékelt ábra mást mutat!! Mondjad, hogy téged ez nagyon bánt, úgyhogy mondja meg,

mert ez így így nem mehet tovább!

2009. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Vannak pasik, akik nem szeretnek csókolózni... :S Nem tudom, miért. Nekem is volt egy ilyen exem, de ő be is vallotta, hoyg nem szeret csókolózni. Nem velem votl a baj, mindenki azt mondta, hogy jó velem ebből a szempontból. Nem tartják férfiasnak a "nyalakodást", ami nem túl logikus, de tapasztalataim szerint nehezen megváltoztatható ez a hozzáállás. Leginkább sehogy.
2009. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Én nemtom, volt egy csaj akivel nem szerettem csókolózni, mert furcsa volt, nem szerettem. Próbáld meg kicsit másképp, de lehet h nem benned van a hiba.
2009. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
jaj mááááár! nem mindegyik pasi szeret egész nap a szánkban lógni. Az én férjem is ilyen. Van amikor napokig csak puszit ad a számra, aztán jön egy kattanása és állandóan csókolgat. Majd megint semmi napokig. Mint ahogy nem mindegyik pasi szereti állandóan ölelgetni meg babusgatni a barátnőjét, úgy csókolózni sem mki szeret. De nem kell ezt ennyire felfújni.
2009. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, h tényleg kellemetlen a lehelleted

csak nem akar megbántani vele.

Moss fogat naponta többször, rágózz, használj szájsprayt.

Ha továbbra is kellemetlenek neki a csókjaid próbálj másként csókolni mert akkor tuti a technikáddal van a gond..

Aki pedig nem szeret a szerelmével csókolózni az tök gáz.

Kérdezz rá, végülis egy egészséges ember szeret csókolózni..

2009. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel.

Ha valaki szerelmes a barátnőjébe és kívánja is,

akkor szeret vele csókolózni.

Tök rossz lehet egy olyan kapcsolatban lenni, ahol nem minden naposak a csókolózások, ölelések..

Biztos lépnék a helyedben..

2009. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hányszor mondjam még hogy nem a lehellettel van a baj?ma mondtam neki,hogy miért nem csókolgat,nem szeret,vagy mi?és azóta sokat csókolgatott.És látszott hogy élvezetből teszi.Csak azt nem értem,hogy akkor miért nem képes mindig így tenni...:(
2009. aug. 23. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!