Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hívott? MEgígérte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hívott? MEgígérte, hogy ha éjszaka hazaér felhív, rejtve voltam msnen és láttam, hogy fent volt,1órán kerestül elérhető volt. Ma reggel is rejtve voltam és látom h néha elérhető de még mindig nem hívott.

Figyelt kérdés
Nem járunk még. Én lány vagyok. Miért nem hívott szerintetek? És miért ígéri meg, ha felhív, hogyha nem teszi? Amikor én megígérem mindig hívom.
2009. aug. 23. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy fáradt volt és elfelejtkezett arról hogy felhívjon... nálam is volt már ilyen ...
2009. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan fel fog hivni ha megigérte viszont várj türelmesen ha letámadod abbol semmi jó nem lesz.
2009. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem akarom letámadni ezért sem mentem fel vagy hívtam én...

de megígérte h flébreszt és felhív éjszka ha hazaér, máskor is csináltunk már ilyet de most nem hívott.... :S

2009. aug. 23. 12:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lefogyott a pénz a telójáról. lemerült az aksi, lehet vmelyikötöknek nem volt térereje és nem volt elérehetö a hálózat. vagy csak nem akart már éjjel zavarni...stb...
2009. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Az is lehet h félénk, de lehet hogy valami technikai probléma lépett közbe ( pl. nem volt pénze) de ahogy írták többen is lehet h csak fáradt volt, vagy azt gondolta h éjjel inkább békénhagy, vagy elfelejtette, vagy elaludt. Nem kell aggódni :)
2009. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
90%
De mégis...azt mondta, hogy hívni fog...Hívhatott volna, hogy közölje - nem hív! És én megköszöntem volna, hogy hívott, azért, hogy nem hív! :-))))
2009. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló nagyon kis vicces kedvedben vagy :D


Nem félénk, ő nem az a fajta :) egyébként is sokat beszélünk éjfélkor v hajnalban és általában ha ígér valamit azt megtartja.... már órák óta "nincs a gépnél" az állapota, nem akarok felmenni msnre, kíváncsi vagyok, hogy magától mikor fog hívni telefonon. csak a várakozás megőrjít

2009. aug. 23. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:
hányéves vagy?
2009. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
legközelebb jelentkezz be msn-re és írj rá :) ez még nem letámadás.
2009. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!