Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Anyós"- barátnő kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Anyós"- barátnő kapcsolat?

Figyelt kérdés

Párommal már 2 éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást de sajnos az anyukájával nem jövök ki túl jól. Ő sem kedvel és én sem őt, sőt kezdem utálni is.

Ez engem nagyon bánt és páromat is hiszen mindkettőnket imád.

Valaki volt már hasonló cipőben? ti mit tennétek? mi erre a megoldás?:/


2012. dec. 19. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Na de miért nem csípitek egymást? Erre még nem sokat tudok írni, hiszen fogalmam sincs, hogy mi a probléma oka. Bunkózik, vagy ellened beszél a párodnak, vagy mi...? Egyenlőre annyit tudok javasolni, hogy gyakrabban találkozzatok, legyetek a párod szüleinél, (nem tudom, hogy külön laktok-e) és a kötelező udvariaskodás egy idő után oldottabb hangulatot eredményezhet. Apóssal mi a helyzet? Rajta keresztül is puhíthatnád anyóspajtit, ha elég jóban vagytok. ;)
2012. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

különélnek, apóst birom, bár őt alig látom mert messze lakik

A fő ok, hogy még a kapcsolatunk elején másodjára amikor találkoztunk köszöntem neki, de pont evett ezért ugy gondoltam nem megyek puszit adni, majd később és ő erre besértődött hogy én bunkó vagyok stb és h az előző barátnője ( megcsalta) sokkal jobb volt stb. és nincs közös témánk állandóan a növényeivel jön. én meg ahhoz nem értek...

2012. dec. 19. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Na az kemény. Viszont ez a növényes téma nem rossz, ha tényleg növényb.zi, akkor picit utánanézhetnél a virágainak, és már van valami társalgási alap. Mutasd ki, hogy érdekel (ha legszívesebben elégetnéd őket, akkor is), valószínűleg tetszeni fog neki, meg hát többet tud a növényekről mint te, úgyhogy még okosnak is érezheti magát meg tanítgathat is. Sajnos ha nem is a növény, hanem bármi más beszélgetési alappal, csak ilyen "kamu udvariaskodást" tudok javasolni eleinte, lássa, hogy nyitsz felé (ő nem fog), és hogy érdekel téged az, amit ő csinál: munka, sütés, házi praktikák meg ilyenek. Ez meglágyíthatja a szívét. Sok-sok türelem és kedves mosoly kell ide. ;) Hajrá!
2012. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

imádok sütni, ez tök jó közös téma is lehetne, de ő csak a növényeivel jön. higgyétek el ez olyan mintha én a kolloid rendszerekről beszélnék neki :S Egyszerűen képtelen vagyok jópofizni, én egy őszinte ember vagyok.

És kiidegel, meg mondom azt hogy párom exéhez hasonlitgat nem tudom elnézni neki. Sajnos ez az én hibám is. De rosszul vagyok a gondolattól is hogy látnom kell.

Ha náluk vagyok inkább kerülöm.

2012. dec. 20. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!