Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnöm szünetet akar. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm szünetet akar. Még ebböl lehet ujra kapcsolat?

Figyelt kérdés
A barátnömmel 3 hónapja járok. Nem régen azt mondta hogy szeret de nem szerelmes belém. De azt is mondta hogy az elején még ugy érezte hogy belém tudna szeretni. Én szeretem öt, de nem tudom hogy szerelmes vagyok e . Megbeszéltük hogy szünetet tartunk egy ideig. De akkor én facen átváltottam egyedül állora. Vajon még lehet ebböl ujra kapcsolat? Még ujra járhatunk?

2012. dec. 7. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban szünet=vége! Mert ugye meddig tart,mikor lesz vége,egyáltalán mi az,hogy szünet? Szóval maradtok barátok,aztán ugyis találtok majd mást.
2012. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kapcsolatban szünet = megfigyelés .


Teszt, hogy vajon a másik hogy bírja a másik nélkül aminek általában Vége lesz. Bár az igaz, hogy egyáltalán nem normális dolog egy kapcsolatban a szünet!

2012. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megfigyelés?? Mit?? Meddig bírja,ki? ő vagy a másik? Ha már valamelyik fél szünetett akar,akkor annak vége! Szó nincs megfigyelésről,mert elég baj,ha nem érzi,hogy, hogy érezznek iránta,illetve ő hogy érezz a másik iránt.Aki a szünetett akarja,az nem érezz semmit,unalmas neki a kapcsolat,és ez a szünet szó a szakítás legkönnyebb formája.
2012. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy nem ő lesz életed párja. Lehet, ebből még kapcsolat, de nem fog örökké tartani. Ha 3 hónap után nem annak örül, hogy összejött egy jó pasival és fürdik a boldogságban, akkor ennek a csajnak nem is kellesz igazán. Ne haragudj a durván fogalmaztam, de lesz olyan lány aki rajongani fog érted.
2012. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szünet szerintem is a kapcsolat végét jelenti. A lány , ha szünetet kér, az azt jelenti (számomra), hogy nem szereti a párját eléggé, viszont nem akar szingli sem lenni. Szóval szünetet kér, hogy legyen ideje mást keresni, és ha megvan. Bedobja a szakítást.
2012. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom hogy ebböl már nem lessz kapcsolat. Valahogy megprobálom elfelejteni.
2012. dec. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!