Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhívott magával az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott magával az osztálytársnőm. Szerintetek akar valamit?

Figyelt kérdés

Már jó ideje erőlködött egy osztálytársam, hogy menjek el vele egy iskolai egy hetes kirándulásra, amire az évfolyamunkból úgy néz ki, hogy csak ketten megyünk. Vonattal utazás a hegyekbe, ahol síelni fogunk.. azaz sítura.. :D


Suliban próbálok hozzá közeledni, símogatom, amikor olyan a helyzet, tehát egy közvetlen viszony van köztünk, viszont nem olyan viszony, mint más lányokkal. Hogy miért?


Suliban minden srác körülötte van, ő pedig hagyja magát és engedi, hogy fogdossák (mell-amiben bő, fenék). Nem mondanám, hogy a fiúk közül velem beszélne a legtöbbet, habár mögötte ülök.. :D Tehát térjünk vissza a tárgyhoz:


Elhívott magával síelni és ma is kérdezősködött, hogy már behoztam-e a visszaigazoló papírt. Lehet, hogy nyomi dolog, amit írok, de már nem egy képem "lájkolta" az interneten.. hanem 2-őt^^


Szerintetek akar valamit tőlem, vagy csak spontán keresi a közeléből levő embereket, amire én épp kapóra jöttem. Nem tudom mit akar!


Ti mit gondoltok? A kirándulásig még közeledjek hozzá jobban és akkor pedig próbálkozzak be nála, hogy mégis mit is akar és hát lehet, hogy "happy end" lenne.


18/F



2012. dec. 18. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég könnyűvérűnek tűnik ha engedi magát tapizni. Szerintem dugd meg a kiránduláson.
2012. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy vezessem majd rá őt a szexre? Egyébként NAGYON könnyűvérű...
2012. dec. 18. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
háát ha hagyja magát akkor csókból már ágyig vezet az út
2012. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy a csókig hogy tudnék eljutni hozzá?? Lesz majd a kiránduláson buli is, tavaly is volt utolsó este. Bizonytalan vagyok sajnos..
2012. dec. 18. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kis alkohol meg egy kis buli aztán majd megy aminek mennie kell... Az ilyen korú lányok szeretik az ingyen piát. De vigyázz! Ne h valaki lecsapja majd ott a kezedről!
2012. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dugni akar egy kiadósat,egyértelmű.
2012. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ribanc
2012. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknél aki hagyja magát fogdosni, nem mehetsz bisztosra, hogy akar-e valamit, vagy nem. Viszont én a helyedben a kiránduláson megfűzném, aztán a végén megdugnám. Ennyi. Ha akart is valamit, akkor lesz folytatása, ha nem akart semmit, legalább megdugtál egy (gondolom) jó csajt.
2012. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!