Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami jó módszer, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó módszer, hogy rávegyem?

Figyelt kérdés

A párom spanyol és a jövőnk miatt is arra gondoltam, hogy mégis csqk jobb lenne minden szempontból Spanyolországban élnünk. Én akárhogy is győzködtem, ő mindenképpen maradni akar, mivel tetszik neki ez a hely.

27/N


2012. dec. 20. 00:02
 1/6 okoska31 ***** válasza:

hát, most véleményes, hogy melyik a jobb:) de azért valószínűleg tényleg Spanyolo.


esetleg próbálj meg egy harmadik országot.

2012. dec. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:
Hát megnézve pár tudósítást Spanyolországról borzasztóak az állapotok, iszonyatos munkanélküliség van most arra. Mindenki a Görögökkel példálózik, pedig ott sokkal jobb a helyzet.
2012. dec. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg engem szervezzetek ki külföldi munkára,nem magatokat.Én akarok 5-600 ezret keresni havonta.Ha nagyon nem akarja,és nem is gondolkodik logikusan,hogy ott jobb,akkor így jártatok,majd idővel rá jön.
2012. dec. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A párod, ha itthon is megteremti az otthon melegét, akkor ok., ha nem, akkor nem illetek össze, itt sem és délen sem.
2012. dec. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de jó neked (bocsi, de a szenvedélyem a spanyol nyelv).:)


Te nem szeretnél itt maradni? Csak a munka/pénz miatt, vagy amúgy sem? Szerintem akkor költözzetek ki, ha itthon nem boldogultok, vagy nagyobb esélyt láttok arra, hogy Spanyolországban jobb munkátok/fizetésetek le.

2012. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát Spanyolországban semmilyen szempontból nem járnátok jobban... Nem értem, miért akarsz odaköltözni. Budapest jobb hely, mint Spanyolország legtöbb városa. Mondjuk ez ízlés kérdése, de pénzt azt ott sem fogtok keresni.
2013. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!