Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nagyon kedveltek valakit, de rég nem beszéltetek már az illetővel, mert nem volt rá lehetőség! Most lenne (igaz, h csak neten keresztül), de akkor sem keresitek fel a lányt! Miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kismillió plusz egy oka lehet, ha kicsit részleteznéd a szituációt tán lennének ötleteim. :)
2012. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Első tipp: "hogyan szólítsam meg, hogy ne legyek túl ijesztő, ne üldözzem el" félelem.
2012. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mindennapi beszélgetés szűnt meg jó pár hétre,most pedig egyáltalán nem keres,pedig most megtehetné!
2012. dec. 20. 15:46
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem gyerekekről van szó,h be lenne tojva,amúgy sem kellene félnie semmitől...nem ,h az én reakciómtól!
2012. dec. 20. 15:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Azert, mert nem kivancsi rad. Eleg racionalis otlet...
2012. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

igen ennek 1001 oka lehet.

De az általános dolog, hogy vagy van másik csaj a képben amit jól titkol, még ha azt is mondod h nem tuira nincs ebben biztos vagy...aha persze. Vagy csak te nem érdekled már megunt ennyi.

2012. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha meguntok egy nőt,akkor se szó se beszéd le is léptek?! Mindenféle magyarázat nélkül? Őt nem így ismertem meg...,de ki tudja!Nem tettem semmi olyat,ami miatt ezt érdemeltem volna...,ezért nem értem,h mi akar ez lenni?!
2012. dec. 20. 17:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Az, ami szamodra "semmi" az lehet szamara a vilag, tudod...
2012. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg,nem vagyok r*banc,nem vagyok egy hárpia,sem hisztis(na jó néha),de hamar túl vagyok rajta!Nem jelezte,h problémája lenne.De ha lett volna és elmondja megtudtuk volna beszélni vagyis én biztos,h megpróbáltam volna vele megbeszélni!Fogalmam sincs miért gondolja azt bárki is,h ha szó nélkül lelép ,akkor minden meg lesz oldva...Nem tudja,h milyen csalódást okozott nekem ezzel!
2012. dec. 20. 18:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, tudja. Ezert is csinalja.
2012. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!