Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nagyon kedveltek valakit, de rég nem beszéltetek már az illetővel, mert nem volt rá lehetőség! Most lenne (igaz, h csak neten keresztül), de akkor sem keresitek fel a lányt! Miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 15:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jaaa és ,akkor minden meg van oldva?? Ő lezárta én meg rendezzem le magamban úgy,ahogyan tudom vagy ahogyan sikerül? Nem hiszem el,ha valakit szeret az ember ,akkor miért kell tönkretenni? Van szája nekem is neki is mondja el és megpróbáljuk megbeszélni,ha nem megy,akkor meg zárjuk már le normálisan! Nem?
2012. dec. 20. 20:58
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezt mar kettotoknek kell(ene) megbeszelni, de kb. ugy latja, ahogy azt leirtad.
2012. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Azért a gerinctelenségnek is van határa!
2012. dec. 20. 21:01
 14/17 A kérdező kommentje:
De hiszen nem tudom,mert lehetetlenség felvenni vele a kapcsolatot! De már nagyon ki vagyok bukva...
2012. dec. 20. 21:02
 15/17 anonim ***** válasza:
Probaltad felhivni? Emailt irni neki? Szemelyesen megkeresni? Mndegy is vegulis, ot minositi, ha nem valaszol... Igy talan meg jobban is jartal.
2012. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen! Egy pofára eséssel több!

Amúgy öszönöm a válaszokat!

2012. dec. 20. 21:07
 17/17 A kérdező kommentje:
k*
2012. dec. 20. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!