Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mosat vesztünk össze a pasimma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosat vesztünk össze a pasimmal. Egy faluban lakunk. Ő, én a mamája a dédmamája. Normális ha minden este végigjárja őket+az anyjához is megy, és csak este 8-9körül ér ide hozzám?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.Hisztis vagyok vagy ő futkos sokat.Mi még nem élünk együtt csak együtt alszunk minden este. A mamájánál lakik.Csak azt látom hogy föl-le száguldozik az autóval.Írjatok
2008. máj. 28. 21:44
 1/5 anonim válasza:
azzal nem lenne baj ha folyton szülökhöz vagy rokonokhoz menni mondjuk hetente 3 szor de minden nap az kicsit sok. Szerintem nézz a körmére télleg oda jár e ,
2008. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj vele te is. Én is soknak tartom, hogy minden nap járkál össze-vissza. Tök fölösleges. Menj vele, és megtudod, hogy miért járkál folyton a rokonaihoz.
2008. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most néztem a körmére és ki van akadva hogy gyanusítgatom.Tudom hogy oda jár.Hol az anyjával megy 1 kört hol másik családtaggal.De szerintem is sok egy kicsit. Most külön alszunk.Nem tudom mit tegyek ellene, hogy ne futkosson Én ezt már csak így hívom
2008. máj. 28. 21:55
 4/5 anonim válasza:
beszéld meg vele hogy téged zavar hogy alig vagytok együtt. és kérdezd meg miért csinálja ezt? minek minden nap végigjárni mindenkit? ez tényleg idegesítő lehet.
2008. máj. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves pasik a ti véleményetek is érdekel
2008. máj. 29. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!