Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy nagyon szeretitek a másikat, de nem müködik a kapcsolat?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja érzem ezt a kapcsolatomban. Sajnos nem élünk együtt, van köztünk 250km. Oda vissza vagyunk egymásért, de a hétköznapok felőrölnek mindent. Az összeköltözés jó ideig nem megoldható, ha egyáltalán valaha megoldható lesz.

Hogy lehet szakitani valakivel akit szeretünk? Nagyon fájna nekem is,de már úgy érzem teher ez a kapcsolat igy, mint boldogság.

Köszönöm aki tud érdemlegeset mondani.


2012. dec. 20. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp sem úgy,h nem szólsz semmit ,csak lelépsz!!!
2012. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Az összeköltözés jó ideig nem megoldható"


akik szeretik egymást azok megoldják. Akik nem azok szétmennek.

2012. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én éreztem ezt, a kapcsolatom első két éve távkapcsolat volt, akkor elég sokszor eszembe jutott ez, hogy nem működik és így nem jó, de tudtam, hogy mikor tudunk majd összeköltözni és az erőt adott. (Itt megjegyezném azért, hogyha valakivel esély sincs rá, hogy összeköltözzetek, akkor én szakítanék alapból.)

Aztán összeköltöztünk, egy darabig jó volt, de egy idő után megint rámtört ez az érzés, hogy nem működik... és újra meg újra előjött, szakítottam. 4 éves kapcsolat volt, imádtuk egymást, de valahogy mégse működött...

2012. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet h szeretitek egymást de ha ez így van ahogy mondod akkor sosem leszel boldog mert sosem lesz ebből semmi!
2012. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ugyan ebben a helyzetben voltam, egy par hete mondtam fel az egeszet. Es csak annyit tudok hozzafuzni, hogy egyedul az nem "megoldhato" amit nem akarunk megoldani.
2012. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de szerintem nincsen lehetetlen, csak tehetetlen!


Ha nagyon szeretem a másikat, akkor csak akkor nem működik, ha ő nem szeret (annyira)....de ha ő is, akkor nincs az a helyzet, hogy ne működne (legfeljebb csak háború vagy egyéb elvont extrém dolgok)....

2012. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!