Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Nincs probléma az önbizalmammal, vagy külsőmmel, tudok beszélni a lányokkal, sőt, igazából ezzel veszem le a lábukról őket ezzel is tisztában vagyok... de azért mégis bennem van ez az érzés, hogy létezik-e egyáltalán ilyen, hogy random ismerkedés... Mikor számít nyomulásnak? Pl. kocsma, ha most csak úgy odaülök egy lány mellé és beszélgetek, tuti nyomulásnak veszi, az meg ilyen erőltetett dolog, holott én tényleg meg akarom ismerni, mert anélkül igazából semmi értelme se lenne, max meghúzni valakit, azt meg nem akarom.

2012. dec. 20. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt egy szövegláda barátom, aki a nagy szövegével akart levenni egy lányt a lábáról. Elmesélte neki a hétvégi buliját, hogy rúgott be, hogy törte össze magát. Engem eléggé zavart a csávó nyomulása, mert én nem vagyok az a dumagép és én is éreztem a lány iránt. Nos a csávó előtt a csaj úgy tett, mint aki odavan a szövegéért, de mikor csak én és a csaj mentünk dolgozni és a csávó nem volt ott, akkor bevallotta nekem mennyire nem bírja a stílusát. A kissé csendesebb stílusom jobban bejött neki. Szerelem végül nem lett kettőnk között, mert nekem sajna később már nem tetszett a lány ahogy jobban megismertem.:( Ez egy elég nehéz dolog valakivel csak úgy elkezdeni ismerkedni...Suliba, munkahelyen könnyebb ha egy műszakban vagytok és ugyanazt a munkát végzitek. Létezik random ismerkedés csak ahhoz bátorság is kell a mi részünkről.:) 25/f
2012. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem így értettem a szövegelős dolgot. Biztos totál nem érdekel senkit a hétvégi bulim. De pl. valahogy mindig megtalálom a közös hangot a lányokkal (már aki érdekel engem, és értelmes is), és ami fontos sosincs beszélgetés közben szorongás, szóval a részemről mindig kötetlen.


Bátorságom lenne, a kérdés éppenséggel az, hogy ilyenkor mit érez egy lány, ha teljesen ismeretlenül elkezd beszélgetni vele egy srác (és ismétlem nem felszedős dumával)!

2012. dec. 20. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit érez? Nem akar bunkó lenni és szóba áll veled.
2012. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, és rögtön arra gondol hogy ez nyomulás? Én ismerkednék elsősorban nem felszedni akarom (az majd a végcél)..
2012. dec. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!