Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy 50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy 50 éves férfi, mit csináljak? Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, de egyszerűen odavagyok ezért az emberért.

Már több, mint fél éve tetszik nekem, de mostanában egyre nehezebben bírom, hogy szinte naponta látom, és semmi lehetőség.

Beleőrülök ebbe a helyzetbe, kérlek, adjatok tippeket, tanácsokat nekem, hogyan ismerkedhetnék meg vele?



2012. dec. 17. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nős a férfi akkor hagyd a fenébe. Ne tedd tönkre egy család életét.

Ha nem nős, és sosem volt az akkor erősen gondolkodnék hogy mi az oka ennek..

2012. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy 62 évessel vagyok így. Annyi a különbség, hogy én ismerem, szoktam vele találkozni, beszélgetni, e-mailezni - de egy pár tanács/ötlet rámférne...
2012. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá, nézz sokszor a szemébe, kezdeményezz beszélgetést vele, öltözz csinosan, de nem k*rvásan. Dobd be magad magyarul, nő vagy könyörgöm! A pasas meg mivel nem egy 15 éves kamaszgyerek, venni fogja a lapot, ha te is bejössz neki, ebben biztos lehetsz.


27 L

2012. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű nem pont erre a tanácsra vágytok de felejtsétek el...Nekem 19 évesen bejött egy 53! éves pasas, de szerencsére pár hónap alatt túl voltam ezen a hóborton :)
2012. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És még nekem mondják,hogy 36 évesen mocskos szemét állat vagyok,ha megnézek egy 18 éves csajt mondjuk.
2012. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van családja akkor sehogy.Ha van akkor talán nem kellene tönkre tenni..derítsd ki hogy van e családja.Ha nincs akkor talán próbálkozhatsz.
2012. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!