Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy barátság?

Figyelt kérdés
tetszik egy srác de nemtudom hogy csak ilyen jó barátnak vagy esetleg többet is érez??.. 1 hónapja ismerem, eleinte is szimpatikusabb volt, kb 1-2 hete nagyon sokat beszélünk régebben is volt hogy beszéltünk de nem ennyit, 2 napja minden este fent vagyunk hajnali 3 ig:) nagyon megnyílt nekem , elmondott olyanokat amiket nem minden 2. embernek szokás, főleg nem ennyi idő után, és mondta hogy lát bennem valamit.. meg néha kicsit egoista amit megemlítettem neki amire ő azt mondta hogy akiket szeret azokkal nemaz, és velem nem akar az lenni..meg megkérdezte hogy szerintem ő jó srác-e, eleinte sokszor volt az h ki írjon rá kire.. most megmár ugy köszön el hogy *hnap írok:)* ahhoz képest h 1 hónapja ismerem valahogy nagyon fontos lett nekem. de néha attolfélek hogy félre értem és csak barátnak tekint vagy játszik velem mert ha valami olyanról van szó h pl írt hülyeségből egy szívet énmeg írtam neki hülyülésből h éniszeretlek amire azt írta hogy ilyen bután is? ugyhogy nemnagyon ment bele a dologba, aztán témát is váltottunk.. ő idösebb szóval nemhinném hogy nem merné bevallani.félek hogy egyre fontosabb lessz és pofára fogok esni :// 17/L
2012. dec. 21. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt nagyon belezúgsz tisztázd az érzéseit. Szerintem nyugodtan kérdezz rá, hogy mint nő bejössz e neki. Ha pozitív a válasz tovább firtasd, hogy nem gondolja e, hogy több legyen barátságnál a kapcsolatotok. Itt kiderül a folytatás és te sérülés nélkül kerülsz belőle ki.
2012. dec. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele!


Figyelj!

Van egy jó és egy rossz hírem.

A rossz az , hogy ez a félelem amíg élsz nem fog elmúlni. Akármennyi tapasztalatott is szerzel majd, akármennyire is fejleszted a radarjaidat. Sohasem leszel biztos a dolgodban.


A jó hír.

Szóval a jó hír. Hiszed vagy sem, de ugyan ez. Önbizalmat szeretnél? Kisugárzást? Minnél inkább tűnik egy helyzet kockázatosnak, ha beleveted magad és sikerül pozitívan megoldanod, akkor annyi önbizalmat is nyersz ^^. Egyszerű nem? ha csak 50% esélyt adsz neki, hogy viszonozza ez a pasi az érzelmeid, akkor 50% önbizalmat is nyersz, ha sikerül :). Ha 90%-t adsz neki, akkor csak 10% a jussod.


DE azaz érzés mindenképp a tiéd, hogy te megtettél mindent.


Tedd meg magadért, a saját boldogságodért.


Sok sikert!

2012. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez most komoly? xDD
2012. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!