Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szoktatok azon gondolkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktatok azon gondolkodni, hogy a párotoknak esetleg eszébe szoktak-e jutni a korábbi kapcsolatai?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve vagyok együtt a barátommal és egyszerűen minden csodálatos! :) Nekem ő az első komoly kapcsolatom én viszont a harmadik vagyok neki. Tudom, hogy teljesen felesleges és alaptalan ilyeneken aggódni, de az eszemnek nem tudok parancsolni és néha eszembe jut, hogy neki már volt előttem két barátnője is, akikkel szép pillanatokat élhetett meg. Eszembe jut, hogy vajon én miben lehetek jobb az előző kettőnél, vagy pont fordítva, hogy a másik kettő talán jobb volt-e valamiben nálam és hogy a páromnak eszébe juthatnak-e ezek a dolgok, illetve hogy hiányolhatja-e bennem ezeket.


A kapcsolatomban tényleg minden rendben van, egy panaszra nem lehet okom, mindent meg tudunk beszélni és tudom, hogy ez olyan dolog, amit ki kell vernem a fejemből, hogy ne mérgezzen tovább. De biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az első, aki ilyeneken agyal. Ti hogyan emésztettétek meg ezeket a dolgokat? Tudnátok valami segítőt mondani?

(kérlek titeket, komoly válaszokat adjatok! :) )



2012. dec. 21. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
komoly válasz: ha nem állsz le, be fogsz kattanni és mint egy megszállott állandóan vizslatni fogd a dolgokat.
2012. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy már most is az írásod alapján ezt észrevenni, mert úgy fogalmazol az írásod alapján a vége felé mintha magadban beszélnél..
2012. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont azért fújod fel, mert ő az első barátod. 1-2 srác után én is rájöttem, hogy az ex az olyan kit érdekel-dolog? Volt, néha eszembe jut, valami kapcsán, tart 1 percig ez az egész, aztán tovább is lépek gondolatban. Ha valaki órák hosszat mereng az exén, akkor pedig nem zárta le, és ott azért vannak gondok.


Biztos vagyok benne, hogy a barátomnak néha eszébe juthat valamelyik exe, de azok nem véletlenül exek, és ha annyira nem lennék jó neki, akkor most nem velem lenne.


Ezen tényleg tök fölösleges aggódnod, mert semmi jelentősége nincs, ha egyszer eszébe is jut valamelyik volt barátnője. Neked is eszedbe jutnak régebbi emlékek nem? Régi iskolai jelenet, családi ebédek, egy őelőtte lévő randi, vagy a gyerekkori kedvenc filmsztárod, vagy akármi... Ezek csak emlékek. Szerintem pont ugyanolyan az egész.


21L

2012. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!