Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örülnétek ennek karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ennek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Van egy rendezvény, amire a barátom nagyon szeretne elmenni, arra vettem neki jegyet. Csak ez ugye egy napra szól és ennyi, konkrétan nem kézzel fogható vagy maradandó (csak az élmény, ami megmarad utána). Ez jó ajándék vagy még adjak valami mást is szerintetek? :)

Pár hete tart a kapcsolatunk, szóval szerintem túl komoly dolgot még nem kell adnunk egymásnak.


2012. dec. 21. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A túl komoly dolgot ezzel már el is lőtted. Egy pár hetes kapcsolatnál ez már épp elég komoly...

Bőven elég lesz.

2012. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de azért még adj mellé még 1 kis vmit
2012. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Milyen jellegű dolgot adjak mellé szerinted?

(Pl csokit vagy ilyesmit nem szeretnék, attól nem fog neki jobban örülni szerintem. )

2012. dec. 21. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Sosem érdemes ajándékozást értékre, forintra kicentizgetni.

Olyan dolgot vettél neki, amire tudtad hogy vágyik, ez épp elég személyes, hidd el.


Most ugyan nem kell ettől aggódnom, mert egyedül töltöm a Karácsonyt, de eddig mindig olyan ajándékokat kaptam, amik inkább voltak divatosak, vagy "klasszikus" ajándékok, és ha nem is rosszul estek, de örültem volna néha valami pár száz forintos vacaknak is, ami személyre szólóbb.


Belépő valamire ami érdekli, szerintem ez tökéletes.

2012. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló ez ismerős érzés... az előző barátom folyton olyasmit vett nekem, amire nem vágytam (persze örültem azért, mert mégiscsak tőle kaptam). Pedig én tipikusan olyan ember vagyok, aki elmondja magáról, hogy miket szeret, mivel lehet engem boldoggá tenni, de valahogy ezt nem vette figyelembe. És nem arra célozgattam természetesen, hogy gyémánt gyűrűt vegyen :D

Sokkal inkább olyasmire, ami nagyon maximum kijön mondjuk egy ezresből.

Csak valahogy mégis fura, hogy csak úgy odaadok egy jegyet, nem lehet becsomagolni se, meg semmi, annyira nincs ajándék hatása. :)

2012. dec. 21. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok még mindig, ha becsomagolni nem is lehet, esetleg egy könyvet venni mellé kedvenc írójával/műfajával, és annak a lapjai közé rejteni?


Egy egészen gyenge, vékony cellux csík is mehet akár, hogy ki ne essen véletlenül. Ha nem állna neki egyből olvasni, vagy lassabb olvasó, és a rendezvény közeljövőben lesz, akkor egyből a borító mögötti lapra.


Így kap egy könyvet ami érdekli, és aminek már önmagában örülhet, ráadásul a könyvjelző sem éppen akármilyen.


Könyv pedig elég igényes kategória ahhoz, hogy ha tényleg fontos lenne ár alapján ítélni, ne tűnjön fillérba... na ezt mégsem írom le. :-)


De 1500-2000 körüli könyv, friss kapcsolathoz bőven jó, értékes, tartalmas és így hasznos is, belépőnek is tökéletes "csomagolás", és személyes is tud lenni ha nem bestseller polcról épp az első kezed ügyébe kerülőt veszed le, csak hogy valami legyen.

2012. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez nagyszerű ötlet, nagyon tetszik!!! :)

Köszönöm!! :) Így már valóban tökéletesnek érzem az ajándékát. :)

2012. dec. 21. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!