Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Varnom kell meg nehany evet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varnom kell meg nehany evet, csendesen? (bovebben, kicsit olvasmanyos)

Figyelt kérdés

21 eves ffi vagyok, az utobbi 4 evben csak komoly kapcsolataim voltak (x>1 ev) viszont a baranoim fiatalabbak voltak nalam - meg ha nem is sokkal, 1-1 ev) es altalaban ez okozta a problemat. Nem anyakomplexusom van, de en kepes vagyok nyersen, oszinten, kerteles nelkul kimodani azt, amit gondolok, vagy az erzelmeimrol beszelni. Furcsa volt megtapasztalni, hogy az exeim ( es kezdem eszrevenni, hogy a legtobb ilyenkoru no) viszont mennyire keptelenek normalisan kommunikalni, egyertelmuen fogalmazni - vagy egyaltalan csak megfogalmazni valamit. Megismerkedtem egy 27 eves novel, akivel kapcsolatban azt erzem, hogy kivalo tarsam lenne, jol megertjuk egymast, sok kozos temank van es tudunk normalisan beszelgetni, omlenges es nyaladzas nelkul. O is ezen a velemenyen van, viszont attol tart, hogy meg tul fiatal vagyok, ezert meg fogom ot unni, pedig neki mar terveznie kellene a csaladalapitassal is - ezt abszolut megertem es elfogadom.

Nem is az a kerdesem, hogy vannak-e olyan nok, akikkel hasonloan tudnek beszelgetni a sajat korosztalyombol - mert biztosan vannak - de eleg lehetetlen tema nalam az ismerkedes, mivel kulfoldon elek. Varjak nehany evet, fogadjam el, hogy a fiatal kiscsajoknak ennyire futja es csak legyek turelemmel? ( nem konkretan arra a no ismerosomre valo varakozast ertem ez alatt, hanem egy egyenlo, normalis kommunikaciora epulo kapcsolatra)


2012. dec. 21. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy a 27 éves nő jó társad lenne a hétköznapokban, akkor csak hajrá! Egy ismerősöm (immáron) felesége 5 évvel idősebb, és tökéletes harmóniában élnek 7 év után is. Sőt, még jobb a kapcsolatuk, mint az elején.
2012. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hiába vársz néhány évet, a különbség nem fog csökkenni, mert ő is öregszik közben. ;)


Na de a viccet félretéve, én jártam 5 évvel idősebb álomnővel, fantasztikus volt, ma is sajnálom, hogy kirúgtam egy hülyeség miatt. Simán járj vele, ha tetszik.

2012. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat! Lehet, hogy nem fogalmaztam eleg egyertelmuen, a 27 eves no ismerosom csak egy pelda volt a kapcsolat jellegere, amilyet szeretnek, viszont az en korommal - ertheto okokbol - az ilyen kaliberu noknek fenntartasaik vannak...
2012. dec. 21. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én abba a korosztàlyba tartozom mint az exeid,és sajnos olyan is voltam/vagyok.Hogy miért?Mert az én korosztàlyomban a legtöbb pasi annyira türelmetlen hogy nàluk

ég az érzelmek terén is egyröl az ötre kellett volna lépnem....ezért nem is volt soha igazi kapcsolatom.Nekem nem volt idöm megtanulni kifejezni magam,senkinek nem volt türelme megtanìtani ezt,igy féltem is a kapcsolatoktól.

Egyedül egy fiú volt velem türelemmel,és ö lassan egy éve a pàrom is. Nem azt mondom h neked sincs türelmed,csak azt hogy kifogtad eddig a magam fajta lànyokat....

2012. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!