Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyi ajándéknak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándéknak ez megfelel vagy gáz?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyunk együtt a párommal, és arra gondoltam veszek neki karácsonyra egy sálat (mert megőrjít, hogy nem hord sálat amikor ilyen hideg van:D) meg vagy egy könyvet (pszichológiáról olvas szívesen) vagy pedig egy nemesacél karkötőt. Nos, vélemény?
2012. dec. 21. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
1,5 hónap után maradj csak a könyvnél vagy a sálnál. Nehogy már karkötővel indíts nála.
2012. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz,ha szeretettel adod!

Gondolom nem egy Ferrarit vár!

2012. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megfelel mert ezzel kimutatod h törődsz vele mert érdekel téged h mi legyen! :)
2012. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sál+könyv tökéletes ajándék. Csak ideje lenne megvenni, mert nincs sok idő már karácsonyig!
2012. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a karkötőre azért gondoltam, mert én tőle swarovski fülbevalót kapok (tesója elszólta magát).. meg mert mondta, hogy ha "dönthet", akkor olyasmit szeretne amit tud magával vinni és eszébe jutok róla :)
2012. dec. 21. 14:00
 6/10 A kérdező kommentje:
vagy legyen inkább a sál-könyv kombó? ajj, nem tudom :(
2012. dec. 21. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyen a karkötő!Az mégis személyesebb!
2012. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy doboz bonbon is megtenné, a lényeg a gesztus. Ha jól áll hozzá, ő sem azt nézi milyen értékü az az ajándék.

Én is úgy gondoltam, hogy hozzá méltónak kéne lennem hiszen ő csak úgy mindenfélével meglepett már amik nem voltak éppen olcsó dolgok ezért gondoltam hogy nekem is valami értékes dolgot kéne adnom ami lehetőleg hasznos is aztán mikor meghallottam, hogy náluk csak nem szokás nagy dolgokat ajándékozni már nem gondolom, hogy ciki lenne egy hógömb, vagy pár száz forintos névvel himzett törölköző esetleg kulcstartó ajándékozása. Bár azért szivesebben vennék pénztárcát valami ami tényleg elegáns és személyre szóló és mindenki szemében nagyobb értéket képvisel. De szerintem a sál és a könyv is kitűnő ajándék.


A sál és a könyv szerintem nagyon jó ajéndék még akár évek múltával is...

Én még férjemnek is ajándékoznám házassági évfordulóra (ha lenne) akkor szerintem 1,5 hónap után is tökéletes..

Mi is még csak 2 hónapja vagyunk együtt de

A karkötő is jó ötlet, nem az értéket kell nézni nincs olyan, hogy "kiszúrod a szemét egy karkötővel" ha normális örül, hogy gondoltál rá nem azt nézi mit honnan mennyiért.

2012. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyen rögtön mindhárom, biztos, ami biztos.
2012. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a normális válaszokat. :)


a cinikusoknak meg jobbulást kívánok, sz*r lehet az életük, ha itt élik ki magukat, ilyen primitív megjegyzésekkel..

2012. dec. 21. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!