Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-Lányok mik a tapasztalait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok mik a tapasztalaitok vagy mi a véleményetek? (kérdés lent)

Figyelt kérdés

Lányok!Amikor a barátotok nélkületek megy el bulizni egy szórakozóhelyre és iszik is egy kicsit (mert így buli a buli)Lánnyal táncolhat a párod vagy ez bűn?

Fiúk!a szitu ugyanaz.Hogyan viselkedtek a lányokkal amikor táncoltok?megcsal a bnődet nem akarod , de egy tánc az sokmindenhez vezethet.(pl.csók) hogy álljátok meg hogy ne történjen semmi?

(közkérdés)

lány vagyok és a véleményeteket várom nekem is van párom és néha félek egy picit az éjszakai szórakozásától.


2009. aug. 23. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal megegyeztem hogy külön nem megyünk bulizni csak eggyütt.Szóval nagy éjszakázásokba együtt megyünk.Természetesen megvannak a szabad programok is hogy legyen szabadságunk nekem pl barátnőkkel járkálás ide-oda neki pedig a pókerezés.
2009. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Malenkaia ***** válasza:
100%

Sajnálatos,de én nagyon nehezen viselem el,ha a barátom más lánnyal "enyeleg"...Illetve,azt nem viselem el,ha oan lánnyal foglalkozik,akivel előtte úgymond kavart...Ki nem állhatom oankor, mert oan mintha engem alázna meg. :S

De persze ő is féltékeny tud lenni, ha én akárcsak beszélgetek egy régi fiú ismerőssel! (Volt úgy,h unokaöcsémre förmedt, mert nem tudta ki az,és beszélt velem...)Úgyhogy én mindig mellett próbálok maradni, ha buliról van szó.


21/L

2009. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az én párom mindenféle túlzás nélkül megiszik egy üveg vodkát és kutya baja, még soha sem volt részeg, pedig rengeteget bulizott régebben, ezért erre nem foghatná, de amúgy tündér ember, nem tenne ilyet. egyébként engem zavarna ha más nőkkel táncolna, mert végülis miért is táncolna más nőkkel? nyilván azért mert tetszik neki, de akkor ez már más tészta hogy a srác egy surmó ha kiszabadul egy estére akkor nem bír magának parancsolni. a párom velem táncoljon ha ott vagyok, ha nem vagyok ott akkor meg a haverjaival akikkel elment, ne holmi idegen miniszoknyás seggriszálós pics@ tolja az orra alá a löttyedt seggét:D
2009. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ. Ha a barátom olyan lányokkal táncolna, akik a baráti társaságához tartoznak, azzal nem lenne semmi baj. Annak viszont nem biztos, hogy örülnék, ha idegen csajokkal összesimulna, sőt. Volt egy fiú, akivel amolyan se veled, se nélküled kapcsolatban voltunk, és egyszer bevallotta, hogy buliban táncolt egy lánnyal, aki egyszer csak lekapta, persze utána meghátrált... de meg akart győzni arról, hogy nem tehetett arról a csókról. Én ebben nem hiszek. Amikor volt párom, és elmentem bulizni nélküle, nem táncoltam idegen pasikkal, mert nem akartam. Talán az a fiú, akinek barátnője van, szintén nem vágyik arra, hogy idegen csajokkal táncikáljon, legalábbis remélem. De lehet, hogy ez naivság.

22/L

2009. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értelek benneteket , látom megoszlik a vélemény.

Nálunk az a helyzet, hogy elmegy bulizni a haverjaival és másnap simán elmondja hogy csajjal táncolt de ő ott megáll.

Hiszek neki, bár amikor egy pasi lánnyal táncol és simulnak egymáshoz , akkor feláll nekik. és már inkább ez kezd zavarni.

2009. aug. 23. 20:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Fiúk véleményét is várom.
2009. aug. 23. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
nos én magamnak csak egy röpke flörtöt engedek meg, vagy max együtt táncolás, de csókról szó sem lehet nálam. NÉha nem könnyű megállni, de olyankor mindig az jut eszembe, hogy otthon egy szerető és gondoskodó lány vár, és nem akarok neki fájdalmat okozni 19/F
2009. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és elmondod a barátnődnek hogy más lánnyal táncoltál?
2009. aug. 24. 10:15
 9/9 A kérdező kommentje:
vagyis ő mit szól hozzá?:)
2009. aug. 24. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!