Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Vagy lányok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vagy lányok, miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Kb egy éve voltam egy diàktalàlkozón, ahol megismerkedtem egy fiúval. Amíg ott voltunk minden estét vègigbeszélgettük, de tudtuk, h az orszàg két végén lakunk és nem lenne szerencsés összejönni. Én azthittem, h hazajövök és lezàrtuk a dolgot, de màr hazafele kaptam egu sms-t h mennyire hiànyzom neki, onnantôl minden este beszélgettünk, és egy hónapra rà újra talàlkoztunk akkor elcsattant az elsõ csók, és elég nyilvànvalóan mutatta ki h mennyire szererlmes... de mikor újra mindenki hazament, megbeszéltük, h legyen vége ne kínozzuk egymàst. Nagyàból ment is a dolig, én talàlkoztam egy màsik sràccal és amikor újra talàlkoztunk egy diàktalàlkozon làttam rajta,h szeretne velem lenni, de tiszteletben tartja, h màssal vagyok.( én se bírtam õt elfelejteni, mert õ volt a legnagyobb szerelmem ami sose mulik el) nu és most jön a lényeg, azóta szakítottam a baràttommal és volt újra egy diàktalàlkozó, elõte egy héttel kaptak sms-eket, h egy hét és újra làt meg velem àlmodott stb...és mikor taleialkoztunk én nyitottam felé mint barat, õ viszon konkretan nézett at rajtam, mikor elmetunk bulizni direkt elottem csajozott....ezt miért csinàlta? Mivel engem màr nem érdekel annyira õ, de jô lett volma beszélgetni, es nem ertem miert csinalta ezt, mert amikor a buliba hozzam jott oda egy srac egybol ott volt es jott beszelgetni, meg õ hivott arra a bulihelyre, mert mi alapbol egy masik helyen voltunk... bocsi h nagyo hoszu lett

17/L


2012. dec. 21. 19:41
 1/4 anonim válasza:
nyilvánvalóan féltékeny. szerinetm hívd fel,vagy találkozz vele, és kérdezd meg hogy mért csinálta/csinálja ezt. Lehet hogy nem tudja hogy már nincs pasid..
2012. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudunk talalkozni mivel 400 km-re lakik, és én miért irjak neki õ volt a visszautasito... es amikor jöttünk haza mindenki irt a màsiknak es õ annyit irt h sajnalja h nem tudtunk tobbet beszelgetni...
2012. dec. 21. 19:50
 3/4 anonim válasza:

a csajozással féltékennyé akart tenni, és amikor látta hogy leszólított egy fiú rögtön letámadott.

szerelmes beléd és ő sem tud elfelejteni. szerintem próbáljátok meg.

ahogy az elején leírtad abból szerintem megállapítható, hogy kötődő.....csak kissé költséges a találkozók kivitelezése, de ettől függetlenül szerintem megéri próbálkozni.:)

2012. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is igy làtom, de kezdek teljesen elkeseredni:( meg lassan 1 éve hûzzuk ezt a dolgot, és ezalatt õ lefeküdt az egy lànnyal aki beleszeretett, de õ meg konkrétan kikelentette, h csak egy dugàsra kelett neki. Velem sose volt ilyen, mindig a lelki dolgok voltak elõtétbe a testi helyett...
2012. dec. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!