Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Totál elment az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Totál elment az eszem?!

Figyelt kérdés

Teljesen normális 23 éves lány vagyok. Suli után bekerültem a munkahelyemre és totál elment az eszem.

megismerkedtem egy közel 40 éves sraccal.

Az elején tudtam, hogy nem lehet köztünk semmi de mivel 8órát együtt dolgoztunk kezdett szimpatikus lenni. Előtte sosem tetszetek az idősebb pasik, mindig velem egykorú pasijaim voltak.

lassan közelebb kerültünk egymáshoz. Először csak apró erintesek voltak, utána simogatas, csók és végül a sex. Nem is akartam ennél többet. Tudtam, hogy ilyen nagy korkülönbséggel nem lehet több köztünk. De megint tevedtem.

Beleszerettem és már fél eve együtt vagyunk és nagyon jól megértjük egymást.

Most jött el az a pillanat, hogy a szüleim is megismejek, de már most ellenzik a kora miat.(pedig 5-6 évet simán letagathatna).

tényleg elment az eszem? Tényleg ennyire szörnyű, hogy egy idősebb fefival lennék hivatalosan is együtt?


2012. dec. 21. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez eleve nem annyira nagy korkülönbség. Ha nektek jó, akkor ne foglalkozz másokkal.
2012. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért egy nálad majdnem 20 évvel idősebb férfi kicsit sok, de ha szeretitek egymást és megértitek egymást akkor szerintem a szüleid is idővel befogadják majd őt.
2012. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt anyum amíg meg nem ismerte.Ne izgulj.Nem ,nem ment el az eszed és nem szörnyű(szerintem)Én 27 vagyok a párom 41.
2012. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Azon kívül hogy a faterod lehetne azon kívül semmi sem szörnyű ebben.
2012. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem soká eléri az átlag életkort
2012. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A 2011-es demográfiai adatok szerint a világnépesség átlag életkora 38 év, szóval már elérte.

CSAK HOGY BELÉD KÖSSEK XD

2012. dec. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy közel 40 éves embert nem hívunk srácnak szerintem. Egyébként nincs ezzel gond. Én sem terveztem hosszú távra a nálam 18 évvel idősebb férjemnél de beleszerettünk egymásba és most már gyermekünk is van. :) Ha nem is tetszik majd a szüleidnek, környezetednek, előbb utóbb megszokják majd.
2012. dec. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a korkülönbség teljesen normális. A 40 éves ffi az még srác. :)

Remélem. ;)

38F

2012. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim között éppen ennyi volt a korkülönbség, több, mint 60 évet éltek együtt.
2012. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én esetem totál meggyezik a tiéddel csak fordítva. 22 éve élünk együtt, van két gyerekünk akik ma már 22 és 19 évesek. Én 63 éves vagyok a feleségem meg 17 évvel kevesebb. Sok a gond a nagy korkülönbség miatt. Először csak a gondolkodás és érdeklődés terén utólag meg az egészség és a házasélet gyakorisága terén is. Hét év mulva öreg trotty leszek a feleségem pedig egy érett nő, Még egyszer nem mennék bele, de amikor az ember 40 éves nincs avval semmi gond, mert tényleg fiatal, de 55-60 éves korban már gond. Állítólag én is letagadhatnék vigan 10 évet, de ez engem nem vígasztal, mert mondom az érdeklődés és egyéb témában elég sok a vita. Ajánlom,hogy nagyon gondold meg. Ha érdekel szívesen válaszolok .
2012. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!