Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztara elment az eszem, nemtudom mit gondoljak. Felreertettem a jeleket vagy csak tul egyszeru es egyszeruen nem jovok be neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon fontos lenne a segitsegetek!Szoval kezdem is: Mivel a faluban ahol lakok nem volt olyan suli amilyet en szerettem volna igy busszoznom kell naponta 20 km.(De ez nem lenyeges).Viszont a busszon van egy szep aranyoska lanyka akivel sok szemezes volt kozottunk es nem tudtam nem eszrevenni hogy sokszor csak engem nez(Pl: beszelget a baratnoivel de engem nez).A helyzet az hogy eleg kis szimpatikus leanyka es az oszinteseget bevalva nekem tetszik...Hogy lehet e koztunk komolyabb kapcsolat e vagy sem azt nem tudom!

Nos tehat nemreg volt egy helyzet amikor vartam a buszt es o is csak o egy picivel arabb allt tollem.Odamentem hozza(a baratnoi nem voltak ott) es beszelgettem vele.Persze semmi komoly nem volt(Tehat nem vallottam neki szerelmet) de legalabb megadtam a kezdo inditot!Azota reggelente is sokszor nezzuk egymast de nem igen fejlodott sokat koztunk a helyzet.Ma beszelgettem vele sms-be ahol megkoszontem neki a mai segitseget(ideadta a telefonjat h irjak egy smst) majd meghivtam egy uditore.De nem igen akarta elfogadni.Majd kesobb ezt irta vissza: ''Hat nem megyek el,mert akkor ugy ereznem h megcsalnam azt az erzest amit mas irant erzek,de ha hozol egyet a suliba elfogadom h ne haragudj meg''.


Ez volt az a pillanat amikor teljesen osszezavarodtam.Mostmar en se tudom eldonteni hogy valojaban mit is szeretne:-?.Latszolag bejovok neki es az hogy allandoan engem nez meg egy indok az arra hogy azt mondjam h bejovok neki,viszont ez az sms-e utan mar nemtudom mit gondoljak.

Igaz azota eltelt egy kis ido.Ma ismet elhivtam valahova de ugyancsak visszautasitott:L azt irta hogy majd maskor de nem igeri..Oszinten fogalmam sincs mit gondoljak.Ja es persze kiderult az is hogy tetszik neki valaki.De nem gondolnam azt hogy en lennek hiszen akkor utalt volna rea.


Szerintetek felreertettem a jeleket vagy csak nem meri bevallani nekem hogy kicsit tobb vagyok neki mint egy ismeros a busszrol?


Kerlek minnel tobb valaszt irjatok es bovitett mondatba.(Ne csak ket harom szobol alljon).



UI:ELNEZEST AZ EKEZETEKERT,SAJNA NEM MINDIG TUDOM BEALLITANI!:(


2012. febr. 8. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mást szeret.
2012. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lányoknál fontosabb a hűség még akkor is ha még nem is járnak a sráccal. Ne add fel a reményt, mert ha már nem lesz a képben a srác, ott leszel neki te! ;)
2012. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ami mindenképp szükséges lenne, szemtől szemben megkérdezni, hogy mit gondol, mit érez, mit akar. Ez a legtisztább, és ne hagyj neki kibúvót, hogy mismásoljon!

Valószínű, hogy bejössz neki, csak gondolom az a másik valaki jobban felkeltette az érdeklődését. De erre majd ő adja meg a választ. Ha nem akar igazán még ebbe sem belemenni, akkor ez is egy válasz, amivel azt üzeni neked, "szállj le rólam!". Ennyi.

2012. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Másba szerelmes, elég egyértelmű a dolog. Buszon amúgy se túl okos dolog csajozni, bár ez a szubjektív véleményem. Ha nagyon kell a csaj csináld azt amit a #2. mondott, ha nem akkor keress mást. :)
2012. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A lányok amúgy is félreérthetőek , néha olyanokkal is jópofiznak , flörtölnek aki szóba se jöhetne , férfiként azt mondom h a f*sz se érti őket :D
2012. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igazatok van...de pl ha visszautasit az ciki lenne..
2012. febr. 8. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy hűséges valaki máshoz, nyilvánvaló, hogy tetszel neki. Ilyen van, az még nem biztos, hogy ez vezet is valahová, lehet, hogy ennél több nem lesz részéről, a pozitívum, hogy őszinte volt, nem hitegetett, és egy biztató jel, hogy nem mehetek, de ha odahozod elfogadom... tehát nem azt mondta, hogy "nem", hanem hagyott kiskaput, ami női nyelven azt is üzenheti, hogy most nem, de még ne add fel!
2012. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Biztos jobban bír téged, mint egy ismerőst, csak félénk lehet!
2012. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a nézés még semmit sem jelent. Butaság ennyiből bármit is leszűrni. Más érvet nem mondtál, hogy miért tetszenél neki.
2012. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jelen pillanatban mondj le róla. Én úgy látom elég egyértelműen visszautasította a közeledésedet, és ha tovább erőlködnél akkor csak kellemetlenül érezné magát, mivel gondolom nem akar megbántani, vagy bunkó lenni veled, hiszen te is kedves voltál hozzá.

Ha meg meggondolja magát, akkor majd jelzi valahogy, de tényleg ne erőltesd, nincs éretlme.

2012. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!