Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szolnatok ahoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ahoz, ha a csajotok mas pasival smsezne?

Figyelt kérdés

Pl egy olyan pasival, aki bevallota neki, hogy szereti.Fiuk hogy reagalnatok?

Szerintetek nem kellene sms-ezenie vele?


2012. dec. 22. 12:49
1 2 3 4 5
 1/47 Patrik24 ***** válasza:
Megkérdezném tőle, hogy mi célból sms-eznek, és ha pl. romantikus találkozó céljából ,alap, hogy szakítanék.
2012. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Ennek mindig oka van. S az ok sosem a másik a srác. Hanem itt pl.: te. Ha romantikáznak, akkor valami olyat nyújt a srác amit te nem. Tehát először nézz tükörbe szépen, s tedd fel a kérdést: miben vagyok kevés?


Ha nem romantikáznak, akkor meg miért ne tehetné a lány? Nem a tulajdonod. S nem is lesz az soha.

2012. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Patrik24 ***** válasza:
2es nem feltétlenül a srác a hibás. Ha ő csalná meg a barátnőjét akkor a csaj nyújt keveset?
2012. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Itt en vagyok a lany.Nagyon jo baratsagba voltam a pasival s egyszer csak hozzamvagja h szerelmes belem.Hat nem tudtam, hogy mit kezdjek ezzel, s nem akartam osszeveszni vele.De azt se felejtsuk el, hogy a apsimnak is baratja.Mit sozlna hozza?Elmondtam neki, hogy bevallota de az smseket nem
2012. dec. 22. 12:57
 5/47 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Sms-ig nem jutottunk el, viszont csörgettük egymást. A párommal igaz, szakítottunk, mert kb sza*ba se nézett. És jött Ő, aki még most se tudok elfelejteni, ő figyelt rám, és nagyon egy húron pendültünk. A párom végül észbe kapott,bocsánatot kért, esedezett, és én adtam neki egy utolsó esélyt. Elmondtam teljese őszintén, hogy van egy másik srác, akit nagyon kedvelek, és nagy esélye van nálam. Ő tudomásul vette, és megpróbált visszahódítani.

A lényeg, hogy ha a csajod sms-ezik mással, akkor ne benne, hanem benned, a kapcsolatban keresd a hibát/hiányosságot

2012. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
En pl kilennek borulva, igy lanykent ha a pasim egy olyan csajjal smsezne aki szerelmes bele.s meg a baratnom is.
2012. dec. 22. 12:58
 7/47 anonim válasza:
Szerintem csak jót tesz az egójának h valakinek felkeltette az érdeklődését,bókol stb...bár nem tudom miről sms-eznek.
2012. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
De en teljesen barati alapon smsezek.
2012. dec. 22. 12:59
 9/47 anonim ***** válasza:
Mit szólnék? Amíg más nem történik nem érdekel. Az én csajom az exével kávézik reggelente... Ha megbízom benne akkor minek szóljak bármit is? Ha meg nem bízom benne akkor már nem a csajom. Ennyi.
2012. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
3-as: 2-es vagyok. Igen a megcsalás azért alakul ki, mert nincs meg "otthon" az ami a megcsalásban benne van. Ilyen egyszerű az egész menete. Ha minden ok, akkor miért lépnél félre? Teljesen mindegy, hogy ez a gond a szex, az érzelem vagy bármi más. Nincs meg otthon, s lecsapódhat egy megcsalásban. De természetesen lecsapódhat veszekedésben és szakításban is. De a megcsaláshoz feltétlen ez kell.
2012. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!