Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy kiderüljön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kiderüljön, csalja velem az ex-em a barátnőjét?

Figyelt kérdés
sms-t már írtm neki-nem hitte el,a szemébe is megmondtam,azt sem hitte el...

#hűtlenség #ex.megcalás
2012. dec. 22. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
vedd fel videóra dátummal együtt meg minden,üzenetekkel is bizonyíthatod meg egyebekkel...
2012. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

ha ezek sem nyitják fel a szemét akkor egy igazi idióta.

Megérdemli ha megcsalják.


Ja és ezt a kérdést is küld el neki,hátha észbe kap.:D

2012. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
már tettem ilyet is,de letiltott face-ről.Vannak bizonyítékaim,el is mondtam neki,meg hogy jöjjön el megmutatom az összekent törölközőt.de azt mondja,csak kitalálom.Ennyire hülye hogy lehet valaki?
2012. dec. 22. 13:44
 4/22 A kérdező kommentje:
ja,és 9 hónapja van az ex-el,8 és fél hónapja csalja velem hetente kb 3-4 szer.
2012. dec. 22. 13:45
 5/22 A kérdező kommentje:
javítok:9 hónapja van vele az ex,8 és fél hónapja csalja velem.bocs
2012. dec. 22. 13:46
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha már szóltál neki és nem akarja elhinni, akkor már nem a te dolgod.
2012. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Még azért szenteste küldök neki egy kitálalós üzenetet.
2012. dec. 22. 13:48
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért ne szent este... oké hogy idióta... de szerinted miért "nem hiszi el??"... szerintem csak nem akarja...valószínűleg szereti.. egyébként szép dolog olyan pasival kavarni akink van barátnője
2012. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon kedves ember lehetsz,ha ezt valóban megteszed.Lehet,hogy az exed ezt nem találta meg a mostani barátnőjében.Jó,hogy így besegítesz neki,és azon a 3-4 napon nem magának kell kiv@rnie.
2012. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azt a kedvességet kapja tőlem a nőci,amit én kaptam tőle.Nem csak a jót illik viszonozni,a ROSSZAT is.JA,és az ex azért nem szexel vele,mert olyan montha egy 12 éves gyerekkel lenne.Csont-bőr,semmi melle,mindezek mellett mindenhol csupasz.Mégis vele van.Meg velem is-de nekem csak addig kell,míg ki nem derül ez az egész.
2012. dec. 22. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!