Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk\Lányok ti pofoztátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk\Lányok ti pofoztátok már meg a másik nemet?

Figyelt kérdés

Főként arra lennék kíváncsi, hogy ha párkapcsolatban voltatok akkor miért ütöttétek meg a párotokat és mi lett a következménye?Megbántátok-e a tettet?


És ha nincs köztetek semmi egyszerűen csak ismerősök voltatok vagy valami akkor is miért és mi lett utána?


Köszi a válaszokat! :)



2012. dec. 22. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Én egyszer a padtársamat, valami iszonyatosan nagyon nyakon vertem, mert szórakozott.

Nem lett semmi, csak a feje elpirult, de egy jót röhögtünk rajta. :D

2012. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyetlen nőt nem ütöttem még meg és nem is fogok. 25/F
2012. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Engem csajom megbilincselt és addig rugdosta a herém amig nem könyörögtem h hagya abba
2012. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan soha,viccből volt rá példa a részemről /19l/,de nem ő adta vissza/27f/,(viszont kegyetlenül megcsikolt)! :D
2012. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
én ütöttem már meg nőt :D járok küzdősportra és verekedés közben muszáj :D de úgy hogy tényleg megütni úgy még nem csak a sport keretein belül kesztyűben minimális erővel :)
2012. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Páromat nem ütöttem meg (azaz de, de csak játékból verekedünk néha), de amúgy ütöttem már meg pasit. Egyszer két pofont kapott valaki, mert letapizott, de akkorát, hogy beleszédült.

Nem ez volt az egyetlen eset, de a többinek már nem emlékszem a komplett sztorijára.


22L

2012. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Ahhoz már nagy parasztnak kell lenni, hogy egy nő megpofozzon valaki. Ezért jó a nőknek, ők kiosztanak egy pofont és senki nem kérdőjelezi meg annak jogosságát.:D
2012. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%

A csaj kiabalt velem..rangatta a puloverem ok nelkul..

En lebasztam neki egy pofont..leesett a szemuvege majd a battyai meg akartak verni meg a haverjai..de szerencsere megusztam...


A csaj senkim nem volt csak evfolyamtarsam

otodikes voltam..mar soha nem utnek meg lanyt:)

2012. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem egyszer pofozott már meg a párom, mert nagyon fölidegesítettem, és én is pofoztam meg már őt mert leqrvázta az anyám. Azóta megfogadtuk, hogy több ilyen nem lesz. :) 19/L
2012. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem pofoztam,hanem úgy istenigazából ütöttem meg már meg fiút..

A hugom barátját mikor megláttam, hogy tépi a haját és után tiszta erőből falhoz löki...

24/N

2012. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!