Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk\Lányok ti pofoztátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk\Lányok ti pofoztátok már meg a másik nemet?

Figyelt kérdés

Főként arra lennék kíváncsi, hogy ha párkapcsolatban voltatok akkor miért ütöttétek meg a párotokat és mi lett a következménye?Megbántátok-e a tettet?


És ha nincs köztetek semmi egyszerűen csak ismerősök voltatok vagy valami akkor is miért és mi lett utána?


Köszi a válaszokat! :)



2012. dec. 22. 21:34
1 2
 11/16 Kyra T. K. válasza:
Én pofoztam már meg a padtársam, (ő fiú) és egyszer benyitott a lány öltözőbe és egy csomóan villantottak, ezért mérges lettem és az osztályban egy ÓRIÁSI pofont adtam neki, nem kérdezett semmit, hogy miért kapta, csak elsétált (nem vigyorgott, semmit sem csinált), nagyon komoly volt az arca... nem tudom miért, de amit csinált attól meglepődtem, mert ismerem és tudom, hogy nem valami komoly fiú, ő egy igazi balfék, de ott nagyon elámultam tőle, ennyi történ később nem is beszéltünk az esetről, soha, amúgy belé voltam zúgva, de nem tudom miért, talán mert én egy másik oldalát ismertem meg, mivel nagyon sokat voltam vele..., de az a lényeg, hogy történnek nagy meglepetések az életben, amiket nem felejtesz el
2012. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Annyira vágyom rá, hogy megpofozzon egy nő. Milyen érzés az fiúk? :D
2012. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 23. 10:28
 14/16 WsAkosWs ***** válasza:
8/13 Elég szomorú;
2012. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Eddig még nem, remélem, hogy nem is fog rá sor kerülni. 30F
2012. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Egy bulin voltunk a baratommal, o segg reszegre itta magat es csapta a szelet egy masik csajnak...a csaj meg elkezde nekem meselni h miket mondott en meg felaltam es egy akkora pofont adtam a baratomnak h az egesz terem elhalgatott...
2012. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!