Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-18éves fiúk! Titeket hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18éves fiúk! Titeket hogy 'becéz' a párotok? Ti hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Engem a barátom mindig szerelmemnek hív, én meg nem tudom hogy mondjam neki, mivel első barátom,és nem tudom mit lehet mondani egy fiúnak:-S ami nem túl nyálas...fiúk,ti hogy szeretitek? Olyankor mondjam én is neki ugyanazt,'szerelmem'? Várom a tanácsokat:)
2012. dec. 23. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mein Führer-nek hív.
2012. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem anyukám Cirminek szólít...forever alone:D


Amúgy a szerelmem teljesen oké.:) Nekem tetszene.

2012. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Cicájámnak hívom, elvégre az én Cicájám (értsd jól), Párom Mackóz, bár az alkatom nem indokolja, máshonnan jött. De van hogy Qrvázom, vagy rib@ncozom (de ezt nem úgy értve, illetve úgy, de válaszként mindig azt kapom, hogy a te ribancod)
2012. dec. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Csak olyan fura fiúnak ilyesmit mondani:/legalábbis nekem

2012. dec. 23. 00:50
 5/8 anonim ***** válasza:
engem hülyének becéz:D 18/F
2012. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szivem, kicsim, drágám, szerelmem, édesem, hercegem... Ezeket szokta mondani, de van hogy más is jön néha:) Kreativitás;)17/F
2012. dec. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolso sztem mindent elmondott
2012. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eperke.65 válasza:
ő engem :hercegnöm édesem szépségem,kincsem én őt: hercegem kicsim életem meg ilyenek
2013. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!