Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha valaki egyedül jobban szeret élni, mint párkapcsolatban? Nem értem miért fontos, hogy valaki párkapcsolatban éljen. Én sokkal boldogabb vagyok egyedül.

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ezt majd a fiadnak meséld el.
2012. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Eljön hozzám pár napra, vagy többre, de egyedül éljek.

Mingliség, olvass utána.

2012. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is boldog voltam egyedül nagyon, amíg nem találkoztam azzal a fiúval aki értelmet ad az egésznek:)
2012. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem gond. Csak az emberek többsége nem bírja a magányt és vágyakozik a párja után. De ha te így is boldog vagy ezzel semmi gond. A családomban is vannak olyan emberek akik így élték le az életüket.
2012. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.Szeretek egyedül lenni.És nem hiányzik a párkapcsolat.
2012. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt már több barátnőm, de úgy egyikkel se voltam túl boldog. Én még nem találtam meg az igazit, vagyis nem voltam szerelmes.Persze sokszor én is vágyakozom egy társ után, de legtöbbször jobb egyedül.Nekem is unokatesóm 37 éves, nem ronda amúgy, de mégis egyedül van. Lehente barátnőm, de mindig inkább az egyedüllétet váalsztom. És hogy meséljem a fiamnak? Ha lesz valaha... Most még így egész fiatalon nem igazán vágyom családra.
2012. dec. 23. 12:33
 7/8 Mikhal válasza:

Nagyon helyes !!

Másoknak is ezt javaslom .


Nem tudod mi az az ideális kapcsolat ?

Ha nem tudod szeretni önmagad , akkor mást sem tudsz igazán szeretni .

Ha nem vagy boldog egyedül , akkor mással sem leszel boldog .

Ne másban keresd a boldogságot , a boldogság önmagadban van , azt keresd meg , és ha megtalálod akkor keresd meg a párod , aki ugynígy érez és gondolkodik .

Ha másban keresed a teljességet , mármint a kiegészítést magad mellé , akkor nem lesz sikeres a kapcsolatod .

2013. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez tetszik! Igen én egyedül se mindig vagyok boldog, de mégis jobb egyedül, mert más mellett se lennék boldogabb úgy érzem.
2013. febr. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!