Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk miárt fontos nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk miárt fontos nektek anyirra a sex?

Figyelt kérdés
Vannak palik akiknek naponta kell s esetleg egy alkalom nem elég nem gondoltok arra hogy a lánynak egy is elég s csak azért csinálja hogy ne haragudj meg,a mai világ teljesen a sex körűl forog miétr én is imádom csinálni de nem abbol ál a világ.

2012. júl. 31. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy fontos? mert én nem az biztos
2012. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olvass Sigmund Freud-ot.
2012. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A férfiaknak eleve ösztönösen jön, és ugyebár a biológia. Ha nem szexet kapnak, akkor saját kezük, de valami mindig kell, mert gondolom nem szeretnek lepedőt mosni 4 naponta.

Az h mai világunkba pedig ennyire hajszolják az emberbe a szexet, az a média világának köszönhető. Mert tudják h a tabu témát ki lehet annyira használni ,amennyire csak lehet. Ebből dől a lé. De előnye, hogy már nyitottabban beszélnek az emberek ilyen dolgokról, így kevesebb a frigid pics@...persze azért akad még

2012. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT ***** válasza:

Fontos! De kérdés az, hogy kinek mennyire!


Egy jó kapcsolatnak, több alapja is van és a szex is közéjük tartozik.

Nem kell minden nap, és nem kell naponta 3-4x. De legalább 3 naponta! (persze ez függ h milyen sűrűn találkoznak)


Ez nem csak testileg kielégülés a 2 félnek, mert ha jó a szex akkor meg is nyugszanak oldja a stresszt , felszabadultabbak is lesznek, sok mindenhez hozzátartozik.

De egyaránt fontos a többi érték is...ami kell egy kapcsolatos.


Most azért írtam így mert kifejezetten a szex a téma!

2012. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert jó dolog. És stresszoldó. Feltéve, ha úgy csinálják az emberekekek.
2012. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
talán az én palim sexmániás hogy ha minden második nap talizunk neki kell 3 menet félnék összeköltözni vele nem birnám ki melette.
2012. júl. 31. 19:56
 7/12 ASOT ***** válasza:

hát eléggé az lehet :)


De ne feledd, hogy olyan nincs h kötelező!

Ha te egy nap nem akarod csak 1x, akkor mond meg.


Mi lesz megerőszakol?? Ha jó a kapcsolatotok és normális a srác akkor nyisd ki a pici szád és ezt mond el neki beszéld meg vele.


értem?

2012. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ártem csak nem akartam megbántani de ha szeret megkel értse ugye a pasik nemakadnak ki ha visszautasitsák?
2012. júl. 31. 20:00
 9/12 ASOT ***** válasza:

A párod nem?


Itt meg nem arról van szó h nem fogsz szexelni vele! Hanem nem ennyit!

Ezt értse csak meg! Ha szeret és normális és nem egy fogyatékos , akkor megérti.

2012. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi hetente találkozunk, ezért olyankor napi 3 minimum:D Ha együtt vagyunk hetekig, akkor is napi 1-2 mindig megvan:) Engem nem zavar, és én lány vagyok:)
2012. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!