Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élő pasik, (akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő pasik, (akik csalják a barátnőjüket) miért teszitek? Csak egy alkalmat akartok vagy többről is lehet szó?

Figyelt kérdés
Több alkalom..úgyértem.
2012. dec. 23. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt ugyan ugy a nőktől is megkérdezheted.
2012. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

8,5 éve vagyok boldog, párkapcsolatban! Nem tagadom, néha elképzeltem, milyen lehet egy másik lánnyal szexelni, de soha nem csalnám meg a páromat!

Agyban dől el minden: képzeletben lehet bárkit megfektetni, abból nincs baj! Ha dekoratív lány halad el az utcán, felfigyelek rá, mert a vadász ösztön nálam is beindul, de semmi több!

2012. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

14:38. Szóval te ellen tudsz állni bárkinek.! Ez nagyon szép tőled.


De most arra lennék kíváncsi aki nem tud? Ha meg volt az első alkalom, nem vágyik többre is?

2012. dec. 23. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
többről lehet szó.Nem vagyok az a megcsalós pasi.Mostanába 2012-ben hiába van valakim,mindig tetszik sok lány. sajnálatbol 18/F
2012. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bár én csak más nevében tudok nyilatkozni, de hátha segít: ha megcsalják a csajt akkor nem csak egyszer, többször, több lánnyal! az ok pedig: hogy az illető férfi nem találja hosszú távon megfelelőnek a párját. gondolok itt arra, hogy nem elég szép, nem elég megbízható stb... vagyis nem tud róla az illető, de nem terveznek vele hosszú távra, mert a férfi úgy gondolja talál jobbat is. az összes "rosszfiú" ismerősöm megbízható, rendes, visszamenőleg is erkölcsös lányt akar. a könnyűvérű csajokat csak ge*citartálynak tekintik. szóval ha ilyen csaj vagy akkor nem fognak a férfiak komolyan venni, csak addig amíg lekerül a bugyi!
2012. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok könnyen kapható. Ezért is vagyok még szűz a tökéletes pasi kell.

24.L

2012. dec. 23. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:
ma 15:06 vagyok megint. azt sokan értékeik, de lassan már inkább hátrányodra fog válni...
2012. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ugye nem a BME-re jársz?
2012. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Vágyaim vannak de akinek odaadnám magam, ő levegőnek néz. Persze lehet megrakna de...többre kellene nekem.

Szte-re.

2012. dec. 23. 15:34
 10/11 anonim ***** válasza:

"megrakana"

az, szende szűz lány :D

2012. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!