Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy egyedül kell lennetek, de nem csak egy estére, vagy egy hónapra, hanem sokkal tovább, mondjuk önbizalom fejlesztés céljából?

Figyelt kérdés
Hogyan végződött? Megérte?

2012. dec. 23. 20:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem csak az ellenkező nem nélkülözésére gondolok, hanem a társasági életre is.
2012. dec. 23. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
igen!
2012. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy értem igen volt rá példa és igen, megért.
2012. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
folyamatosan ezt érzem! van amikor hatékony, van amikor kevésbé.
2012. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, és elis szoktam ilyenkor menekülni a világ elől! Elutazok valahova akár két napra, akár két hétre, akár két hónapra, tök mindegy csak el innen, ki a szürke hétköznapokból! Eddig mindig bejött! Tudatában vagyok, hogy ezt magamért teszem és új élményekkel gazdagodva, nyitottabban a világra nézve, önbizalommal teli, vidáman érek a kis utazásom után haza. Voltam így 4 napot egyedül "nyaralni", vagy csak egy hétre nagyit látogatni vidéken, 2 hetes külföldi önkéntes táborokban, de voltam emiatt 1-szer au pair is egy nyarat külföldön. Ja, egyszer unokatesómékhoz is leléptem egy hétre síelés címszóval. Persze síeltem is, de többet ért az, hogy olyan környezetben vagyok, ahol csak 1-2 embert ismerek, amúgy élem a magam kis életét.
2012. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor elutazom, mindig tisztább szemmel látom a dolgokat. Amúgy mindig magányos vagyok, és gyakran próbálom buzdítani magam, hogy önbizalmam legyen és kikeljek magamból, bízom benne, hogy sikerül majd, mert megéri.

Szerintem fontos az, hogy elvonuljak emberektől. Az önbizalom hiány káros lehet kapcsolatra nézve, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Amikor jól érzem magam, azt bárhol rögtön megérzik, amikor nem, akkor az esetek többségében minden sz*r, vagy csak én látom úgy és azzá alakítom.

2012. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt bánom, hogy megismerkedtem valakivel, ritka jófej, akit nagyon kedveltem bár kezdtem egyre kínosabban érezni magam, már nem érdeklem és egy picit meg is sértett. most meg úgy érzem taszít a személye, szóval megbélyegeződött a kapcsolat és jobb ezentúl magamba fordulva önbizalmat gyüjteni
2012. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!