Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Uraim! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim! Ha tetszik nektek egy hölgy, mi tart vissza titeket, hogy megszerezzétek? Önbizalom hiány? Félénkség? Lustaság?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez a 3 egyszerre.
2012. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát inkább a félénkség. Hogy érted hogy lustaság???

Am álltalában bebeséljük maguknak h ugyse vagyok az esete és meg se probáljuk vagy már voltak negativ tapasztalatok és azért nem:d

2012. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
normális indokokat, válaszokat várok.
2012. nov. 24. 17:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy elküld a halálba. Nem rajtunk múlik....
2012. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az tart vissza hogy nem jövök be neki és nem akar velem találkozni, nem akar velem beszélni.
2012. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
AZ HOGY iszonyu sok bunko nő van. Mert odamegyek normálisan és probálkozok nála és erre nem az van hogy szépen elküld hogy bocsi nemvagy az esetem hanem kinevet megaláz mások elött esetleg még utána elmondja a fél városnak. Egy idö után ezért nem probálkozik az ember.
2012. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány éves akinek szerinted tetszel?
2012. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Értelek bennetek fiúk. Sajnálom, engem is utasítottak már vissza. Igaz, nem ennyire durván.

Egyébként a fiú 25 éves, talán tetszem neki, talán nem, még nem derült ki számomra. De nem is miatta kérdeztem, csak úgy felötlött, ha tetszem neki, miért is nem lép felém? /am lehet, hogy foglalt, ami elég nyomós érv/.

2012. nov. 24. 17:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem nem tart vissza semmi.
2012. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem mostanában az tart vissza, hogy a nők tele vannak álmokkal!

Soha, semmi nem elég...

2012. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!