Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-Lányok, ti milyen karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok, ti milyen karácsonyi ajándékkal lepitek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
:)
2012. dec. 23. 21:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én hotelbe viszem!
2012. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miután megbeszéltük, hogy nem ajándékozunk, de kiderült, hogy ő vett nekem valamit, így én megfestem egy játékból a kedvenc karakterét. Talán nem a legjobb ajándék, de talán örülni fog neki. :)
2012. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyen ünnepekben,ahol ajándékokat kell osztogatni...Akkor adok valakinek ajándékot,amikor én jónak látom, és nem akkor,amikor karácsony,vagy valentínnap van.
2012. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, a páromnak vettem egy szupi kabátot. Jó vastag és nagyon jól néz ki :)
2012. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3. Akkor szülinapra sem adsz ajándékot mert akkor is "kötelező"?


Szerintem buta dolog ezt így felfogni. Szeretek ajándékozni, és a Karácsony a szeretet ünnepe. Nyilvánvalóan nem az ajándék a lényeg, de ha az ember szeret adni és kapni..főleg adni, akkor persze máris jön az ajándékozás.


Tőlem egy pulcsit és egy övet kap a párom. Most ezeknek örülne. :)

2012. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1.A hoteles ötletböl kikövetkeztetni hogy ott nem csak alvás lessz ;)

2.Igen,én is szoktam ajándékozni még ha nincs is alkalom rá.

3.A párom is játszik valami idétlen harcolgatós játékkal,a kedvenc karakterét meg annyiszor emliti hogy te ne tudd meg,szerintem örülni fog a barátod a rajznak :D tuti

4.A jó meleg kabát mindig is jó ajándék télen,látszik hogy gondoskodsz róla,télen is jól öltözzön és melegen :)

2012. dec. 23. 23:25
 7/14 A kérdező kommentje:
Pontosan,én nagyonnagyon szeretek adni ^^ örömmel tölt el ha eltalálom a vágyát,mi az idei kívánsága.Ez is tök jó ajándék :) Kellemes Karácsonyt kívánok mindenkinek
2012. dec. 23. 23:27
 8/14 anonim ***** válasza:

És te mivel leped meg a párod kérdező? :)

Neked is Kellemes Karácsonyt! :)

2012. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nos ..az első évfordulónkra egy ezüstkarkötőt kaptam tőle,ami a szerelmünk záloga lett,azóta sem veszem le :$

És most én is vettem neki egy ugyanolyat amit ő a jobb karjára húz fel.Tudom hogy ezt szeretné mert sokszor említi hogy de jó lenne ha az én kezemen is... :)

2012. dec. 23. 23:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Én már megjártam a karkötővel... Azt vettem a párom szülinapjára tavaj amit sajnos el is hagyott :( Pedig még gravíroztattam is bele :D
2012. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!