Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szép karácsonyi ajándékkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép karácsonyi ajándékkal és romantikus, szép sétával lángra lehet lobbantani egy szerelmet?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nem nagyon szerelmes belém,de én teljesen beleszeretem =/

És ház azt terveztem,hogy veszek neki valami olyan ajándékot és olyan szinten boldoggá teszem karácsonykor,hogy észrevegye,hogy fontos nekem.

Ezzel észreveheti,hogy én teljesen beleestem,és kicsit máshogy tekint majd rám mint barátra ?


2010. dec. 16. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút észrevehető és jó ötlet. Talán még be is jön. ;)
2010. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bízok benne :)
2010. dec. 16. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de vigyázzatok,mert minden évben előfordul, hogy a karácsonyfa is lángrakap. Ezért kérlek vigyázzatok... :)))
2010. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Főként ha az ajándék nem teátrálisan nagy és drága, hanem valami személyes, amiből kiderül, hogy ismered és figyelsz rá.

Hajrá!

2010. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát én többek között egy plüss kuytára gondoltam,mert minden a kutya. Mindig kutyi így meg kutyi úgy és hát... Még az idegen kutyákat is szét dögönyözni vagy mi :)

Szval egy ilyen közepes méretű plüss édes boci szemekkel... Lényeg,hogy lássa,hogy észrevettem,hogy a "kutyik" a mindenei :)

2010. dec. 16. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet. Valami személyes, névreszóló, esetleg kézzel készült kis holmi, aminek naponta hasznát veszi, és rád gondol, és mindíg te jutsz az eszébe róla...
2010. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ettől nem fog beléd szeretni, ha amúgy egyáltalán nem vonzódik hozzád, viszont ha azért van valamennyi vonzalom a részéről, akkor nagyon jó ötletnek tartom. :)
2010. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az ajándékok meg a romantikus dolgok nem biztos hogy segítenek ha nm szeretett eddig a lány.Szerintem a szerelem az vagy jön vagy nem,ha egyszer megmondta h nem szeret vagy nemtudja az nem hiszem h biztató,mert érzéseket nem lehet erőltetni,de ha szerencséd van akkor sikerrel járhatsz:)
2010. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!